Wpis z mikrobloga

Ktokolwiek wykrakał że niedługo będzie żebrane na Żuka - gratulacje xD Życzę powodzenia, bo jak ktoś jest takim dzbanem żeby fundować jakiemuś zjebowi kolejne samochody w zamian za tak wysokiej jakości content jak otwieranie przed kamerą kolejnych paczek z grami i pokazywanie okładek do kamery - zasługuje tylko na to, żeby go z kasy golić. Co by nie mówić o Alexio, to znalazł swoją niszę na jutubie i eksploatuje ją do cna. Przy okazji dostarczając ciekawych danych na temat polskiej publiczności jutubowej. Zbiórki na imprezę retro albo program telewizyjny cieszą się prawie zerową popularnością, za to fundowanie jeżdżących trupów - jazda jazda techno techno xD Widać że robackiego fana retro nie interesuje słuchanie o grach ani wyjazdy na imprezy, za to uwielbiają patrzeć jak jakiś janusz ratuje złomy przed śmietnikiem. Polska scena retro na jednym screenie.

Akcja charytatywna dziwnym trafem zniknęła z rozpiski ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#axeliocontent
źródło: comment_1590426369KVSNw9vCLrIWqPJEiDKd58.jpg
  • 4
Ja pier... jaki to jest smutny człowiek. Widziałem jego "filmiki" kupę czasu temu, siedzi taka piz...na podłodze w jakiejś klitce i gra w gry. Sądząc po screenie widzę że zupełnie nic się nie zmieniło.
Nie jestem w stanie tego pojąć. Ten człowiek jakiś ambicji nie posiada ?
Karaluch ma ponad 30 lat żadnej roboty, związku, czegokolwiek.
Połowe życia gra w te śmieszny gry. Podziwiam z drugiej strony, osobiście już bym się dawno