Wpis z mikrobloga

Zawsze i wszędzie byłem i jestem najbrzydszy, to jest tak męczące i dołujące, niby się przyzwyczaiłem, że wyglądam jak gówno, a jednak każde spojrzenie w lustro to ukłucie w sercu. Nigdy się do końca nie pogodzę z tym, że przez twarz na którą nie miałem wpływu od zawsze jestem traktowany gorzej, jak człowiek niższej kategorii, wszędzie tylko krzywe spojrzenia, pogarda i traktowanie z dystansem, nie da się być normalnym dźwigając takie brzemię. Normalnie wyglądający człowiek nigdy nie zrozumie piekła jakie przeżywa prawdziwy brzydal.
#przegryw
  • 17
@kanapka_z_keczapem: Tu nie obowiązują żadne prawa to jest po prostu ludzka natura, brzydkich traktuje się gorzej, zachowanie nie ma w tym przypadku znaczenia.

@sp0ngelele: To opinia całego mojego otoczenia i wszystkich ludzi których w swoim życiu spotkałem.

@Kontodlapostu2: Norwood 4, okrągła morda, kartoflany, duży i krzywy nos, cofnięta żuchwa, prey eyes, trochę blizn na twarzy, ogólnie ciężko opisać jak się wygląda z twarzy.
@kamil150794: Tak, to prawda, ze sa traktowani gorzej, ze czasem sie z nim smieja czy cos, ale to nie znaczy, ze nie mozesz miec kolegow, kobiety. Jesli chodzi o sprawy kobieta-mezczyzna to przyciagasz wygladem, zatrzymujesz charakterem, a jesli chodzi o kontakty kolezenskie to nie musisz im sie podobac xd Ale sa takie #!$%@?, co beda sie smiac, ze gorzej wygladasz itp ale to ich szczac ciepłym moczem