Wpis z mikrobloga

@ms109t: Zabierz niewiastę do zoo, najlepszego miejsca na randkę. Zabierałem do zoo dziesiątki kobiet i żadna z nich nie odmówiła. Wybierając zoo od razu masz u kobiety dwa plusy - to, że jesteś oryginalny oraz to, że jesteś wrażliwy. Myślisz, że kobiety lubią 127. sztampową randkę w restauracji dla snobów, w kinie lub w kawiarni? Kobiety lubią nowości, lubią przygody, lubią dawkę świeżości, która sprawia, że ich cipki delikatnie wibrują.. 'Zoo?
@Monneypenny: Świetna sprawa, nie słyszałem o tym muzeum ;) Na pewno odwiedzę ;) Znasz może jeszcze podobne miejsca które są już otwarte (nawet z zapisami) w podobnym stylu? Oczywiscie nie chodzi mi o miejsca z gierkami z lat 90 - mam na myśli to, ze są fajną formą nietypowej randki, inne niz kino i kawa :D
@AST0N: trudno mi powiedzieć, bo prawie od 10 lat jestem zaobrączkowana, więc na takie typowe randki nie chadzam :) Arcade museum okryliśmy przed epidemią, zakochaliśmy się w tym miejscu i jak się sytuacja jeszcze trochę bardziej unormuje, to na pewno pójdziemy jeszcze nie raz.

Jak ma być nietypowo to lubimy z niebieskim chodzić jeszcze do ZOLTAR PARK - to też raczej Huta niż Kraków, ale paintball laserowy jest super i świetnie
@Monneypenny: Zaobrączkowanie nie zwalnia z obowiązki chodzenia na randki! :D

Super, dzięki za wskazówki! Ja właśnie lubię nietypowe miejsca na randki, aktywne lub mniej aktywne ale nie bardzo oklepane, różowej tez zawsze się to podoba bo woli iść do „dziwnej” knajpy niż do jakiejś pięciogwiazdkowej :D Co do zoo - zaliczone już dawno, pare razy nawet :)