Wpis z mikrobloga

Skończyłem właśnie Days Gone. Na początku wgl mi nie podchodziła i po odblokowaniu drugiego obozu, czyli na samym początku gry miałem myśli żeby wystawić swój egzemplarz na olx. Dobrze ze tego nie zrobiłem. Zajebista gierka i mimo paru błędów które nie zostały naprawione do dzisiaj to bez żadnego,,ALE" stawiam ją na miejscu drugim zaraz pod RDR2. Każdy powinien przeżyć ta historie. Czekam z niecierpliwością na Days Gone 2. Mam nadzieję ze nic nie #!$%@?ą w wątku Sary i Deacona. Co jak co ale #!$%@? takich gier na PC nie ma, i mimo ze Microsoft ma Game Passa to Sony ma studia które robią zajebiste exclusive. Amen.
#ps4 #konsole
  • 8
@iksboks ja days gone też przeszłem w eng dialogi. I tak wątek Deacona i Sary był cudowny, i te scenki flashbacki. Sony robi gierki z "duszą" ze ją przejdziesz to i za rok będziesz wiedział o czym była ta gra. Days gone 2 obowiązkowe, jestem mega ciekaw co tam się dalej wydarzy w tym świecie opanowanym przez zombie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Co jak co ale #!$%@? takich gier na PC nie ma,

@iksboks: bzdura

mimo ze Microsoft ma Game Passa to Sony ma studia które robią zajebiste exclusive


@iksboks: bzdura do kwadratu. Switch sprzedaje gry lepiej od ps4 więc ma lepsze gry.
@Yagami @iksboks : Szczególnie zakończenie wątku z O'Brianem() Jedyny minus tej gry to dla mnie irytujący początek kiedy trzeba co chwilę benzynę nalewać ale z kolejnymi bakami przestało to przeszkadzać i niektóre perki były całkowici bezużyteczne jak dla mnie. Ale walki z hordami to złoto. Szczególnie jak połowę dużej hordy można wykończyć z krzaków wabikami xD Też czekam na dwójkę szczególnie po zakończeniu. Ciekawe czy dostaniemy