Wpis z mikrobloga

#komputery #laptopy #cokupic #pytaniedoeksperta

Cześć, szukam jakiegoś solidnego łapka dla różowej w cenie do 2500zl.

Wymagania: 13 cali, solidny, z aspiracjami do dłuższego bezawaryjnego żywota, płynna praca.

Co mam absolutnie gdzieś: Cyferki kosztem jakości, bo i tak ten laptop będzie używany do prostych prac biurowych, względnie prostej grafiki.

Proponowałem jej jakiegoś Della poleasingowego, ale wolę dopytać czy to dobra decyzja
  • 14
@venividi: 14/ 13 cali są praktycznie tego samego rozmiaru - mam della 7347 13,3 i nowa yoga czy xps są 14 cali a fizycznie są takie same. Bierz 14" i się nie zastanawiaj tylko żeby miał cienkie ramki.
@venividi: różowe nie szanują sprzętu - najlepiej było by thinkpada jakiegoś pancernego - ale pewnie będzie fukać że brzydko wygląda. skończycie negocjacje na jakimś badziewiu z dotykowym ekranem który nie wytrzyma pół roku
@Trzpiot: Oj kolego, czemu stosujesz takie krzywdzące stereotypy?

Moja różowa będzie używała takiego laptopa jakiego jej polecę, bez względu na to czy jest ładny czy nie, bo zdaje sobie sprawę z tego że dobry sprzęt nie musi być urodziwy. Zależy jej głównie na rozmiarze, bo zamierza z nim dużo chodzić, więc najlepszy jest dla niej taki, który jest lekki i nieduży.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@venividi: Świetna bateria, (nie jakiś wybitny, ale...) przyzwoity ekran, bdb czas pracy na baterii, najlepsze wykonanie w tej kwocie - Huawei d14. Czternaście całe, ale wielkość trzynastkk. Szukaj z nowszym procesorem, ja używam do cięższych zadan biurowych, czasami jakiś lekki montaż itd. i bardzo daje rade
@venividi: Pod względem wydajności Acer. Asus posiada zdecydowanie lepszą matrycę. Huawei typowy średniak lecz najtańszy. Każdy ma swoje plusy i minusy. Lecz raczej wybrałbym Acer.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@venividi: ja miałem w rękach wszystkie tego typu lapki i najbardziej mi podpasowal Huawei (jeśli chodzi o samo obcowanie, klawiaturę, wygląd taki a'la macbookowy, bo lubię taki design), ale to subiektywna rzecz. Sprawdź sobie jeszcze te łapki na stronie notebook check. Można w ich recenzjach pozaznaczwc sobie laptopy i porównać baterie ekrany wydajność itd.