Wpis z mikrobloga

@Amerykanski-Naukowiec: Nie wartości szacunek do kobiet (wtedy jeszcze można było je szanować). Zachowania związki całowania w rączkę garnitury garsonki wódka z zdobionych szklanych kieliszków. Pograj sobie w mafie albo obejrzyj vabank jak nie wiesz o czym piszę. A po za tym jeszcze "Bóg Honor Ojczyzna" miały wtedy racje bytu i pamiętaj, krew i czysta wódka Honoru nie plami !
@Thachi: kobiety powinny być traktowany wyjątkowo o ile na to zasługują.

Co inne karyny które kobietami ciężko nazwać bo są zazwyczaj chodzącym workiem na sperme.

No ale po to są ludzie inni by wybierać i przebierać
@Thachi: Dla mnie też jest to abstrakcja. Ale pamiętaj, że wczesnej inicjacji seksualnej sprzyja pochodzenie z rodzin rozbitych lub patologicznych i czesto jest to połączone z problemami z prawem, czy niską samooceną w przypadku dziewczyn. Generalnie im wyższe wykształcenie rodziców i lepsze warunki do emocjonalnego rozwoju w domu tym późniejsza inicjacja. Oczywiście są wyjątki w postaci np bananowych Oskarkow którzy są niby z dobrych domów ale zachowaniem przypominają patolę bo same
@Thachi: Co oznacza że na każdego patusa lub karynę która r00cha się w wieku 15 lat przypada jakiś przegryw albo szara myszka która jest dziewicą dłużej niż do 18 roku życia. Oczywiście to nadal tylko średnia statystyczna więc prawda jest połowiczna.
@Victus_est_in_vita: inicjacja seksualna czyli typowy seks (beniz-wagina), czy pierwsze palcówy, lody i inne? np. ja pierwszą palcówe robiłem w wieku 14, mając 15 laska wyginała się na łózku od palców, ale "pierwszy raz" miałem mając 18 (tak jakby przegryw), nie chodzi o to że nie mogłem, mogłem nawet byłem o to proszony ale dzięki internetowi wiedziałem jakie są skutki niechcianej ciąży, i że prezerwatywy nie mają takiej skuteczności jak każdemu się