Wpis z mikrobloga

Tanajno wzywa do zaprzestania ataków ze strony kuców na osobę Jacka Wilka. XDD

Jak to w ogóle brzmi. Kolejny rozłam na prawicy? Nie ma co, skutecznie dzielicie wolnorynkową myśl gospodarczą, dlatego nie ma co ufać środowiskom skupiającym się wokół Korwina. Paradoksalnie, więcej wolnościowców można spotkać pod tagiem #neuropa. xDD

Ktoś jest w stanie wytłumaczyć w prosty sposób, dlaczego kuce określające się jako wolnościowcy bronią narodowo-socjalistycznych myśli Bosaka i jednocześnie atakują prawnika wywodzącego się z ich struktur, który reprezentuje wolnorynkowy zryw grupy przedsiębiorców? Znowu jakieś szachy 5d Korwina? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wpis


#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #konfederacja #polityka #protest
źródło: comment_15905826581ceXxa5lvPEMoAaIYsph0B.jpg
  • 27
@mojemirabelki: Też mnie to bawi jak kuce którzy jeszcze do niedawna brzydzili się narodowcami tak jak Pan Janusz powiedział, teraz wielbią i bronią ponad wszystko. Głosuję na Konfederację ale nacjololo jak plułem tak będę pluł. Po prostu głos zawsze będę oddawał na kogoś ze środowiska wolnościowców. Bosak delikatnie się wyrobił ale podejrzewam że jak to w jego wypadku - zwykła gra pod publiczkę bo dalej ma sieczkę zamiast mózgu xD
@mojemirabelki: Widzę, że ten Tramwajno to szuja jakich mało, przecież to on razem z Kołodziejczakiem co chwilę napuszczali ludzi z tej ich grupy na Konfe, że Konfa tylko udaje że broni przedsiębiorców, że szury, faszyści itp, i to pomimo udzielonej im pomocy ze strony Wilka. Typ gra ewidentnie na podział środowiska, mam nadzieję że nikt się nie da się temu frajerowi sprowokować.
@genesis2303: Bosak tak chce likwidacji 500+, że aż głosował za w sejmie. Kto tu robi fikołki? Sam Korwin ich podsumował, że mają gwóźdź wbity w mózg, kiedy ci proponowali spowolnienie gospodarki w stosunku do rozwoju.

@KentoIma: @YgoR: @622xc: tu nawet nie chodzi o Tramwajno, bo to pajac i prosto myślący człowiek, ale o podejście do Wilka. Śmieszy mnie to, że kucom wskażą kogoś palcem i ci od razu
@mojemirabelki: emerytura to nie socjal a świadczenie ubezpieczeniowe które powinno być conajmniej 5 krotnie wyższe po tylu latach pracy i takich wpłatach gdyby nie było złodziejstwem i piramida finansowa. Dodatkowo powinno być moc te pieniądze wypłacić lub dziedziczyć. Stąd też taki głos wtedy z którego potem się wycofał z jeszcze innych powodów.

Dlatego jak chcesz być dalej ruchany i okradany to dalej siej zamęt. Dobrze ci idzie bo neuropki cię plusuja
Sam Korwin ich podsumował, że mają gwóźdź wbity w mózg, kiedy ci proponowali spowolnienie gospodarki w stosunku do rozwoju.


@mojemirabelki: ta wypowiedź miała konkretny kontekst, była odniesieniem do Andruszkiewicza, co zresztą Bosak też już prostował, stwierdził że w kontekście tego człowieka nie ma Korwinowi za złe. To może opowiesz w jaki sposób Bosak głosował za 500+ nie będąc posłem?
@genesis2303: Andruszkiewicz wywodzi się z tego samego środowiska co Bosak. Jedyne co ich różni to to, że jeden dał się w międzyczasie przekupić, a drugiego nie było takiej potrzeby, bo mieli samodzielną większość. Tak naprawdę narodowych socjalistów niewiele dzieli od pisu, może jedynie stopień ich radykalnego podejścia.
Andruszkiewicz wywodzi się z tego samego środowiska co Bosak.


@mojemirabelki: gdybyś przespał ostatnie lata to tak przypominam, że to już nie jest to samo środowisko, a Andruszkiewicz przez wielu narodowców uważany jest za ideowego zdrajcę i sprzedawczyka. Był po prostu rozłam środowiska, jedni woleli karierę, inni woleli zostać przy swojej idei, ziarna zostały odsiane od plew. Bosak tak samo mógł iść z PiSem w jednej partii, a jakoś nie poszedł na
@mojemirabelki: dawaj jeszcze coś o Rzymkowskim ;)
Kiedyś jeszcze jakostam można było być naiwnym ale ten kto przeszedł do PiSu lub PO po 2015 jest albo totalnym głupcem politycznym albo prostytutka polityczna - ja osobiście innej możliwości nie widzę.

Poza tym trzeba mieć jakiś gwóźdź wbity w głowę by nie rozróżniać ideowych ludzi od karierowiczów oraz socjalistów od ordoliberalow.

Jeżeli natomiast chodzi o Korwina bo w kółko się na niego powolijesz
@mojemirabelki: przy obecnej krótkiej ławie PiSu to już w tej kadencji go potrzebowali nie raz i co? I pstro. Mógł się przyłączyć na dowolnym etapie, PiS przejmujący marsz niepodległości to by było, 100 000 pisowców w wielkim marszu i co? I pstro.
Konfederacja sprzeda się zaraz po wyborach
Konfederacja sprzeda się do końca roku
Konfederacja sprzeda się do wielkanocy
Konfederacja sprzeda się do wyborów
Konfederacja sprzeda się do następnych wyborów
Tymczasem
źródło: comment_1590586097gGdO9kfb1jBlp08InoICZj.jpg
@YgoR: https://streamable.com/5menp7 - może Ci się przyda (masz większe przebicie)

Pełna wypowiedź Bosaka w kwestii strajku i przedsiębiorców, bo już się niedobrze robi jak Tanajno manipuluje przekazem wykorzystując swój szeroki zasięg. Moderacja tej grupy to czysta cenzura, mimo rzeczowych kulturalnych wypowiedzi... ale tak chyba jest wszędzie, nieważne czy to Konfederacja, Lewica, KP, KO czy PiS.
@pacjent_0: więc miło że konfederacja nie jest partią pod przewodnictwem JKM, on jest już za stary żeby zarządzać partią, jest pochłonięty jednocześnie komisjami sejmowymi i żoną z dzieciakami, trochę silnych osobowości udało mu się do sejmu wprowadzić, a tak to działają razem i grają skrzydłami jak każda inna partia. Nieuchronnie zbliżamy się do momentu kiedy jemu oczy się zamkną, a wam otworzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)