Wpis z mikrobloga

75% moich koleżanek to grubolki
100% singielek jakie w życiu poznałem to grubolki
60% wszystkich lajków z #tinder i #badoo pochodziło zawsze od grubolek

Jestem załamany, grubolstwo to najgorsza choroba cywilizacyjna w jaką wpadliśmy przy której koronywirus to nic w porównaniu do niej.

Dziś poznałem nowa koleżankę która dołączyła do naszej ekipy w pracy. Od tygodnia ja zapowiadano, ale jedyne informacje jakie udało mi się wyciągnąć, to to, że jest nią 20 letnia Juleczka.

Co sobie pomyślałem? "Dam ze uciąć jaja u wsadzić sobie w dupę, że będzie to grubolka", ale mimo to, gdzieś z tyłu głowy była ta nadzieja, ta iskierka...

Minął tydzień, dziś, godzina 16, robi się ciemno. Myślę sobie "zaćmienie? Niemożliwe" wyglądam na zewnątrz...

Nigdy w życiu nie widziałem niczego podobnego. Dupa jak z Warszawy do Krakowa, noga tak wielka, że była by wstanie rozwiązać problem głodu połowy Afryki na kilka lat....

Tak całkiem serio, jestem po prostu zawiedziony....znowu, mimo że zawsze tą nadzieję człowiek ma. No ale jakby była szczupła to bankowo by kogoś miała, a tak zawsze jest szansa, że będzie singielką. Tylko nie robi mi to w przypadku grubolek różnicy, bo z żadna nie dałbym rady być.

To tak frustruje, mimo że sama dziewczyna jest spoko, zadbana, miła i przyjemna do rozmów. Ale co z tego, skoro zbiera mnie na wymioty, ale nie dlatego, że oba jest gruba, ale dlatego, że życie znowu pokazało mi środkowy palec.

A godzinę wcześniej minąłem szczupłą i zajebiście ładną dziewczynę, która trzymała się za rękę z jakimś łebkiem

Idę się wyrzygac, elo
  • 22
@Pralko-suszarka: #!$%@? to samo
Zawsze walentynki od grubej
Grube na tinderze Badoo same piszą
Pary od normalnych są usuwane

Na mieście grube same czasem zagadają. Serio jak rozdają jakieś ulotki czy np w sklepie układają towar
Śmieszne bo czasem z twarzy są ładne ale ...

Wstyd z gruba iść przez miasto ... Gruba dupa i szczupły typ to wzbudza politowanie

Ew samotne matki czy dupy po 30...
Grube bydło jest obleśne
@Pralko-suszarka: ale wiesz, nie kieruj się tuszą kobiety, bo jeśli znajdziesz sobie szczupłą teraz, to i tak za rok lub kilka lat ona może się roztyć. Poziom tkanki tłuszczowej bywa w życiu mocno zmienny u obu płci. A najbardziej mnie śmieszy fakt, że niektórzy ludzie którzy w szkole średniej i na studiach byli szczupli i gardzili grubszymi to teraz po latach sami się upaśli niemiłosiernie. A zwykle osoby, które były przy
@Pralko-suszarka: aha, nie no spoko jeśli takie masz podejście, LOL
Ale wiesz, że Ty też możesz się roztyć i to mocno? Każdy szczupły i młody się z tego śmieje, ale wystarczy infekcja wirusowa i ciche niewykryte uszkodzenie tarczycy i metabolizm każdemu może zwolnić, nawet sportowcowi z niskim poziomem tłuszczu, który jest z siłownią za pan brat. Kilka lat minie i... kolejny grubas, chcąc nie chcąc.
¯\_(ツ)_/¯