Wpis z mikrobloga

Cześć, chcę kupić swój pierwszy względnie solidny zegarek. Budżet jakim dysponuje to max 500zł. Co jest warte uwagi do takiej kwoty? Przeglądałem tag i pozwolę sobie zawołać @AllieCaulfield widzę że masz ogromne rozeznanie Mirku.

Podobają mi się zegarki na bransolecie, a szczególnie taki jak pic rel (zdjęcie ukradzione z tagu) niestety jeszcze mnie na taki nie stać, ale stylistyka w 100% wpisuje się w mój gust - proste indeksy bez dużych cyr rzymskich/arabskich, kształt koperty, datownik.

#zegarki #zegarkiboners #watchboners
Pobierz Livio - Cześć, chcę kupić swój pierwszy względnie solidny zegarek. Budżet jakim dyspo...
źródło: comment_1590613154XVpnjBkpzMwYSY4cFycso6.jpg
  • 34
@KOTdwd bardzo ładny sikor, nie wiem tylko czy czarna tarcza mnie przekonuje. Bransoleta też chyba delikatnie ciemniejsza niż standardowe?
@bojesieminusow Byłem przekonany że Bisset to dobra marka ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@AllieCaulfield Niee, automat nie jest dla mnie głównym kryterium. Właściwe to nie jest żadnym kryterium ( )

Ten Citizen bardzo mi się podoba, ale ma jeden element który mnie trochę odrzuca - to łączenie okrągłej części koperty do bransolety jest takie proste i nie wiem, czy po prostu na tych zdjęciach
@Livio: Jeszcze się wtrącę na temat Mtp-1183A-7AEF moim skromnym zdaniem wygląda trochę lipnie na ręce, kiedyś przymierzałem, weź jak masz sklep z zegarkami zapisz modele które chcesz przymierz i kup na necie, albo powiedz ze wiesz jaka jest cena internetowa i jak ci zaoferuje niższą to chętnie kupisz, u mnie w dużym sklepie z zegarkami to przeszło.
@Livio: Casio mts-100d-7avef må szafirowe szkło i to jest ogromny plus.

ORIENT fab0000ew9 ma kopertę 37mm czyli jeszcze mniejszą niż te Seiko 5 podsunięte przez kolegów wyżej (te Seiko 5 to przeważnie 38mm)

Ten Casio Mtp-1183A-7AEF to najsłabszy z tych zegarków (cena ok)

Citizen podany przeze mnie ma bardzo dobry mechanizm (zasilany każdym źródłem światła) i rezerwe mocy około 6 miesięcy.
Jeśli chodzi o bransolety to te Seiko mają je zrobione
Pobierz AllieCaulfield - @Livio: Casio mts-100d-7avef må szafirowe szkło i to jest ogromny pl...
źródło: comment_1590619074B8V43y7McT6FsiquylxfQb.jpg