Wpis z mikrobloga

Wszyscy wiedzą, że ten serwis to dno, ale dlaczego za każdym razem jednak okazuje się, że da się zejść jeszcze niżej?

Chciałem zgłosić multikonto w panelu zgłoszeń, ale się nie da, bo bot automatycznie w momencie wysłania daje odpowiedź negatywną. Gratuluję algorytmów, może czas na podbój kosmosu? XDDD

Wczoraj spadło z rowerka konto agitującej zielonki @jamnik88. Wielu nawet to odnotowało pod tagiem #tangodown

I co z tego? Dzisiaj kolejne dwie zielonki z wręcz identycznymi nickami znowu agitują. Czy wy macie jakiś rigcz w tej moderacji? Zgłosić multikont się nie da, a zwykłe inne zgłoszenia odrzucacie po chwili ręcznie. Ile wam kasy spadło z tych 2mld, że tak bronicie szamba, które pisowskie trolle tutaj wylewają i nawet się z tym nie kryją. Rzucić wam w twarz zgłoszeniem, a wy dalej udajecie, że nic się nie dzieje...

konta:
jamnik88
jamnik888
jamniczek89

#neuropa #bekazpisu #stobanowdlapisowcow #polityka
źródło: comment_15906133706H0CHGiQRYKbyryqDTZrfa.jpg
  • 8
@mojemirabelki: Wydaje mi się, że te automatyczne reakcje moderacji to po prostu już raz zweryfikowane zgłoszenia - od innych użytkowników. Po co mieliby marnować czas na sprawdzanie ciągle tego samego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@plackojad: nie ma żadnej odpowiedzi, która by na to wskazywała. Niekoniecznie też zgłoszenia są sobie równe, bo równie dobrze mógłbym sam sobie zgłosić jakieś wyimaginowane multikonto z powodem totalnie zmyślonym, przez co inne zgłoszenia odbijałyby się od tego wspaniale zaimplementowanego systemu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No chyba, że moderacja zmuszana jest też do rozwoju serwisu i pracy nad kodem. Wtedy zrozumiem, że jakość może być dyskusyjna.
@HrabiaTruposz: niby tak. Same konta i tak wkrótce by spadły z rowerka, ale nie rozwiązuje to problemu. Jeśli bot działa rzeczywiście w sposób jaki opisałem wyżej to daje to pole do nadużyć wśród tych korzystających z multikont, bo ogranicza innym użytkownikom możliwość zgłoszenia.

Nie będę jednak drążył tematu, bo nie jestem przekonany co do działania.