Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad zakupem nowego SE ale zastanawiam się jeszcze, czy dobrym pomysłem jest kupić używanego XS, który ma np. 93% kondycji baterii i ją po prostu wymienić? I jeszcze jedno pytanie - czy to możliwe/legitne, że komisy sprzedają nowe XS w folii za 2650-2700zł? #iphone #apple
  • 13
nowego SE ale zastanawiam się jeszcze, czy dobrym pomysłem jest kupić używanego XS

@brtk122: face ID i bezramkowy ekran jest wart imo

czy to możliwe/legitne, że komisy sprzedają nowe XS w folii za 2650-2700zł


Mozliwe, najczesciej osoby biora telefon na raty a pozniej sprzedaja w komisach (taka forma kredytu gotowkowego), trzeba tylko uwazac zeby telefon nie byl brany u operatora, bo w razie nie placenia rat moga go zablokowac. IMEI mozna
czy dobrym pomysłem jest kupić używanego XS, który ma np. 93% kondycji baterii i ją po prostu wymienić?

nie wiem jak to finansowo się klei, ale pomysł sam w sobie lepszy niż kupno SE, no bo jednak będziesz miał przedostatniego flagowca z nową baterią
@brtk122 zależy czy kupujesz używkę od kogoś kto faktycznie kupił ten telefon czy od sklepu który sprzedaje masowo telefony "z nadwyżek magazynowych" albo innych cudów. Używkę gym kupił tylko przy możliwym wcześniejszym sprawdzeniu IMEI i czy wszystkie funkcje działają jak należy.
XS to spoko opcja bo za faktycznie te 2700 idzie wyrwać nówkę z komisu, nowe kosztują 3000zł no ten model jest często w promocji. No ale jak tu u Apple bywa