Wpis z mikrobloga

Pierwszy czytnik ebooków w życiu. Po paru dniach namysłu, przeczytaniu i obejrzeniu recenzji wybór padł na PocketBook Touch HD 3. Jednym z czynników przy wyborze jest nieograniczony dostęp do Legimi oraz technologia Smartlight.

Jedynie co mi się rzuciło na chwilę obecną to po wypakowaniu wydaje się mały, ale po zapakowaniu w etui to wrażenie zniknęło.

Na koniec mam pytanie do użytkowników PocketBook a mianowicie czy w tym bądź innym modelu prawa strzałka jest głębiej osadzona od pozostałych przycisków.
Druga sprawa to czy warto pobierać nową aktualizację, bo z tego co czytałem to są z nią same problemy.
Z góry dzięki za odpowiedź
#ebook #ebooki #czytnikebook #pocketbook #czytniki #ksiazki
Pobierz rybazryzem85 - Pierwszy czytnik ebooków w życiu. Po paru dniach namysłu, przeczytaniu...
źródło: comment_1590700690eeUSZt56Rrq6PeIBYpcpXe.jpg
  • 10
Ja zainstalowałem tą aktualizację - pierwsza wersja była nie do użytku i czym prędzej robiłem downgrade do poprzedniej. Potem wyszła kolejna i ta już działa w miarę stabilnie. jedyne co nie działa to modyfikacja harmonogramu automatycznej zmiany światła więc albo akceptujesz fabryczne wykresy ustawień, albo zmieniasz sobie sam ręcznie w zależności od potrzeb.
Generalnie innych niedogodności nie znalazłem.

U mnie wszystkie przyciski są w jednej płaszczyźnie, ale w zależności czy wciskasz je
Pobierz Phate77 - Ja zainstalowałem tą aktualizację - pierwsza wersja była nie do użytku i cz...
źródło: comment_159074173457qPktq5VZYqbCFwl2Ma0K.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rybazryzem85: miałem ten czytnik i zmieniłem na kindle głównie przez zamulony system i zawieszanie. Przyciski latały, ich poziom nie był równy z tego co pamiętam.
@radziu_11: Ja wybrałem DB bo dzięki temu ebooki same wrzucają się do czytnika, a księgarnie same wrzucają je na DB - ja tylko kupuję, a ebook już sam sobie leci na czytnik. Książki to nie jakieś dane wrażliwe, że obawiałbym się wycieku, a że nie jestem programistą15K to nie widzę za bardzo powodu żeby bawić się w stawianie serwera, sądziłem, że Ty mi jakieś podasz ;-)