Wpis z mikrobloga

@serek_heterogenizowany: na zdjęciu, wszystkie są ładne heh… ale jak blisko, to czemu nie obejrzeć...??? czasami zdarzają sie okazje, często od nieświadomych właścicieli. Aczkolwiek jak widzę po 10 czy 15 zdjęć z praktycznie tego samego ujęcia i tak dookoła, to jakoś z automatu czuję podpuchę, i nawet nie dzwonię. Za to kilka razy trafiły mi się ciekawe auta, z ogłoszeń gdzie zdjęcia były robione w nocy, bez lampy i aparatem VGA (
@CzeXD: @serek_heterogenizowany
Tak 3.0 Biturbo. W razie awarii dwa turbo, 6 wtrysków do regeneracji. Ludzie jeżdżą i się cieszą. Ale myślałem o takim aucie to mówili;) jak nie masz 1k pln na miesiąc luzem nie kupuj. Choć z Bmw jest tak. Jeździłem bez awarii 3 lata. Potem kumulacja. Turbo, wtryski i jakieś duperele po 200 pln za sztukę. Potem ręczny i cały zawias. Beata odchudziła mnie o 6k pln w kwartał.
@Wolf1986: to ten sam silnik, tylko z dwoma turbinami wiec nie rozumiem jakie tu roznice w eksploatacji, u mnie w rodzinie e60 535d od 10 lat, aktualnie moja i zero problemow z turbinami czy wtryskami, nie byly robione