Wpis z mikrobloga

Is3-II to faktycznie takie gówno, czy mi się wydaje? Chciałem spróbować dwulufowca, niby działko spoko, ale mam wrażenie że gubi gdzieś DPM, poza tym kadłub to jeden wielki karton. IX lepsza, bo nie wiem, czy warto się w to pchać, bo wiem że X ssie gałe
#wot
  • 8
@Nooser: Na papierze 8 wygląda bardzo dobrze - gun handling, penetracja, celność, znacznie łatwiej walić z dwururki zważywszy na czas przygotowania salwy, bardzo dobry dpm
@Nooser: Mi się podobał, choć jest specyficzny. Nie jest to najlepsza dziewiątka, ale da się nim coś ugrać. Najlepszy drzewkowy dwulufowiec, aczkolwiek to nie oznacza, że jest jakiś OP. Zbalansowany i da się nim odnaleźć w prawie każdej sytuacji. Reverse sidescrap da się robić.
I chyba literówkę strzeliłeś, bo IS2-II to faktycznie gówno. XD


@Bioenergoterapeuta: Asa wbiłem w 4 bitwie, chciałem wymarkować w międzyczasie wyexpić IX, ale ni #!$%@?. Dawno się nie poddałem w expieniu czołgu, IX poleci za kartki a o tym zapomnę.
@Nooser: Wbijaj 6 gwiazdek na dziewiątce. Nie idzie to jakoś super gładko, ale wymagań też nie ma z kosmosu. Około 3600 mi pokazywało jak siadła 3 biegłość, ale coraz więcej noobów robi te czołgi, więc coraz bardziej spadają do poziomu innych HT IX (3200-3400). Ma słabą penetrację na AP, więc można na nim śmiało grać full gold jak Ci nie zależy na kredytach, w końcu APCR. ;D Fajnie się nim zabija