Wpis z mikrobloga

@Yukiko Oczywiście, że je popieram, bo nie mam zamiaru udawać, że morderstwo z zimną krwią czarnego to nic takiego w przeciwieństwie do co niektórych tutaj.
@Yukiko Widziałem i nie zmieniam zdania. Jeśli władza przez tyle lat nie potrafi wymierzać sprawiedliwości i woli zamiatać problem pod dywan mimo, że problem narasta to właśnie władza ma na rękach krew tych ludzi. Tłum sam sobie zacznie wymierzać sprawiedliwość skoro rządzący nie są w stanie.
@wysuszony A to ty liczyłem, że będą podchodzili do każdego białego na ulicy i pytali czy ma w rodzinie policjanta czy co? Każdy problem rasowy tak wygląda, w takich konfliktach masz odpowiedzialność zbiorową.
Ciekawe czemu już nie na skutecznej obrony uczciwych ludzi, tak jak to miało miejsce w Los Angeles w 1992. Czy ludzie już nie mają broni, czy prawo inne, czy mentalność, brak zżytej społeczności albo jeszcze coś innego.


@kumitsu_rycerz_smierci Nie wiem jak jest w tym przypadku, ale w '92 agresja była celowo skierowana przeciwko Koreańczykom i Koreatown, więc łatwo było zorganizować konkretny opór (oni atakują nas Koreańczyków, naszą dzielnicę). Teraz ofiary trudno sprowadzić