Wpis z mikrobloga

dla mnie niepojęte jest, że polska policja płaci mu za przepowiednie.


@ghostface: jeśli on cokolwiek faktycznie pomaga w sprawach to jest to jedynie praca którą powinna robić policja, możliwe że ma ogromne doświadczenie w psychologii ludzkiej oraz orientacji w terenie. To w policji są takie kiepy co nie potrafią nawet poprawnego zdania w raporcie napisać...
@Jeder: wiesz, piszę trochę wyczulenie, z rezerwą - ostatnio (max tydzień) mi jakiś korwinowiec napisał, że oni nie są w koalicji z narodowcami - oni prowadzą rozmowy XD, w odpowiedzi na moje "jako były korwinowiec nie mogę uwierzyć, że oni poszli w koalicję z narodowcami". Ci ludzie są mistrzami odwracania kota dupą oraz whataboutismu ¯\_(ツ)_/¯
@Oh_hi_Mark a żebroplusy na zasadzie "szkalujesz-plusujesz" już tak? XD

Na pewno ludziom, którzy w niego wierzą wystarczy powiedzieć "to jest oszust. Podpisano - anon" i od razu przestaną go słuchać. Zwłaszcza te wszystkie babcie siedzące całymi dniami przed TV, które są jego głownym targetem. One na pewno przeglądają w wolnych chwilach mirko.
a żebroplusy na zasadzie "szkalujesz-plusujesz" już tak? XD


@lukmar: cóż - uczyni więcej osób świadomych oszustwa. Sam pisałeś - "nie wiedziałem kto to jest dopóki nie przeczytałem tego wpisu." - teraz już wiesz, że taki jest. Wiedzy o oszustach nigdy za wiele!

Podpisano - anon" i od razu przestaną go słuchać.


nie, ale następnym razem gdy o nim przeczytasz - być może skojarzysz ten wpis i od razu cyknie "oho, to