Wpis z mikrobloga

@AlgorytmPrima: zawsze mnie bawi jak korwiniści muszą zmyślać i naciągać rzeczywistość, żeby nie wyjść na totalnych debili. Zastanawiam się czy robią to umyślnie czy naprawdę tam już styki wszystkie przepalone i w to wierzą.
Jakiś random w internecie, który napiszę debilizm to nie to samo co koleś z logiem konfederacji w profilowym.
@Vismir: Przecież ja jestem za tym, żeby każdego traktować równo obojętnie jakiego koloru skóry jest, skąd pochodzi czy w co wierzy. Segregacja ludzi tworzy dodatkowe bariery i spory. I to właśnie ludzie, którzy używają #blacklivesmatter tworzą taką barierę i spór. Bo dlaczego muszą dzielić ludzi na białych i czarnych? Ludzie, którzy nie podzielają tego poglądu, jaki napisałeś:

Black lives matter as much as white lives.


Mogą w bardzo prosty sposób podpiąć
@Snowdr0p A wiesz co mają na myśli mówiąc Black lives matter?


Black lives matter as much as white lives.

Rozumiem że bardzo kontrowersyjny, ciężki do ogarnięcia, skrajnie lewacki pogląd.

@vismir przecież z tego wynika że all lives matter wiec niech zaczną przekazywac informacje normalnie a nie w sposób niezrozumiały
Black lives matter w Polsce gdzie u mnie na zapyzialej wiosce murzyn jest traktowany optymistycznie bo wprowadza trochę hehe koloru do tego smutnego jak #!$%@? miasteczka xD w dodatku każdy go szanuje bo robi fajne zdjęcia i spokojnie się asymiluje
@Cyfenotryna: no właśnie według tych ludzi oznacza xD nie generalizuje wszystkich ale OGROM ludzi (ludzi koloru przede wszystkim) twierdzi że białoskóry człowiek nie może być ofiarą rasizmu więc white lives doesn't matter