Wpis z mikrobloga

Wizja na jednodniowy trip dla grupki osób miejsce startowe to #wroclaw gwiazdka jest ze jedynymi srodkami transportu powinny byc pkp/pks itp. Biore od kazdego Mirka i Mirabelki po 500zl i slucham Państwa
  • 11
@zuchtomek: No wlasnie szukam inspiracji do miejsca na wycieczke przy dwóch założeniach
a)Wyjazd rano, powrót wieczorem - start i meta we Wro
b) Miejsca do ktorych mozna dostac sie mpk/pkp itp srodkami transportu (bez użycia aut)
@Megidox: Dobra opcja, której nie zaliczyłem z braku czasu to park linowy obok Kopalni Złota w Złotym Stoku (sama kopalnia też koniecznie odwiedzenia, fajna trasa, ciekawa 'bajeczka').

Zależy co lubicie i ile łazić ;P
@Megidox: pociąg do Szklarskiej Poręby Górnej i tam trasa do Chatki Górzystów i powrót innym szlakiem. Praktycznie brak wzniesień, trasa przyjemna i na luzie jest do zrobienia w dwie strony.

Inna opcja to wyjazd KD do Janowic Wielkich i wejście do Szwajcarki i na Sokoliki, powrót ze stacji Trzcińsko. W tej opcji jest trochę wspinania, ale jako różowy ze słabą kondycją mogę powiedzieć, że do zniesienia, chociaż pewnie marudziłam xD
@Megidox: aha, jak późniejszy termin wchodzi w grę to warto pamiętać o pociągu do Pragi. Wyjazd rano, powrót wieczorem. Wysiadasz przy samym centrum. W pociągu też elegancko. Jedzenie w niezłej cenie, tanie piwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)