Wpis z mikrobloga

  • 18
Lubię reddita za jego mini społeczności na odpowiednich subach, ale jako ogół jest to lewacka mekka, a szczególnie to widać w takich sytuacjach jak obecnie. Wybijaja się filmiki z "o mój Boże, popsikali ich gazem, zapiszcie i udostępniajcie!!11", natomiast lootowanie sklepów przez dzicz, czy bicie ludzi którzy bronią swojego majątku downvotują.

#usa #blacklivesmatter #protesty #reddit
Pobierz Zevs - Lubię reddita za jego mini społeczności na odpowiednich subach, ale jako ogół ...
źródło: comment_15910888079dc3DBwQmkt7X0dWLajoVT.jpg
  • 13
@Please_Remember 4 filmiki? Na każdy jeden filmik gdzie policja nadużywa władzy są setki jak ciemnoskórzy amerykanie wbijają do sklepów, niszczą i podpalają.
Zresztą, zaczyna wchodzić tam armia i rozpędzą ten burdel, mam nadzieję że do looterów będą strzelać bez ostrzeżenia.
Na każdy jeden filmik gdzie policja nadużywa władzy są setki jak ciemnoskórzy amerykanie wbijają do sklepów, niszczą i podpalają.


@Zevs: dobrze ze prowadzisz statystyki ilości filmików i możesz mi je teraz przedstawić skoro tak pewnie nimi się posługujesz
@Please_Remember haha :D. Sory, ale nie mam zamiaru tracić czasu na wklejanie filmików, mam lepsze rzeczy do roboty. Wystarczy że wejdziesz w linka od
@Noxgate i w 3 minuty znajdziesz tam o wiele więcej niż 4 filmiki pokazujące lootująych murzynków, pobicia właścicieli sklepów itp. Trzymaj się dalej swoich 4 filmików:).