Wpis z mikrobloga

Siemanko,
poleci mi ktoś sklep z #garnitur w #krakow gdzie doradzą mi odpowiedni garnitur i będę mógł także go wyregulować.
Jestem także gotowy zapłacić dużo więcej za uszycie go od podstaw z dobrych materiałów.

Niestety z uwagi na moją niepełnosprawność jestem dość nieforemny np. zamaskowanie moich niekompletnych rąk czy też dobranie go pod moją ulaną sylwetkę.

Planowany budżet 2 tys. złotych.
  • 12
@bisu: myślę że bez problemu, ekspertem od garniturów nie jestem ale np do pracy kupowałem w salonie giacomo conti w modlniczce, nie wiem jak teraz ale obsługiwała mnie pani która była równocześnie krawcową i naniosła wszystkie poprawki na mnie i garnitury odbierałem po 2 tygodniach. Używam już ze 3 lata i jestem zadowolony, co do szycia od podstaw pewno ktoś coś poleci :P. Problem z sieciówkami jest taki że maja od
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@bisu: idź do Konika - szyja pod Krakowem, mają bardzo spoko ceny i zrobią pewnie tak na wymiar jak będziesz chciał. Z minusów to materiał zawiera sporo poliestru, ale serio jak nie jesteś garniturowym pasjonatem to polecam - ja mam 2 garnitury stamtąd, mam też kilka z Vistuli Red więc to nie tak że kupiłem jeden garnitur za 500zl w życiu i się cieszę xD

W Krakowie mają sklep na tandecie
@P-uchate-K: od siebie dodam jeszcze, że też nie mam modelowej sylwetki, mam dość szerokie uda, a pan Tomasz dobrze doradził co do stylu garnituru + wszystko pomierzył tak, że biorąc ślub w lecie nie czułem że mam na sobie mocno dopasowany garnitur, a przez to, że nawet podszewka była nie z poliestru to był bardzo przewiewny. Ja dodatkowo szyłem u niego na wymiar koszule, polecam również, całkiem inaczej się układa taka