Wpis z mikrobloga

Jako, że mati strzelił focha i jego strona gwint24/7 jest obecnie w stanie agonalnym to zdecydowałem, że będę wystawiał oceny ujawnionym kartom. Z góry zaznaczam, że oceny są obiektywne (albo subiektywne nigdy nie mogę zapamiętać które jest które) jednocześnie jednak nie wiem czemu ktoś miałby się spierać z moimi ocenami bo jakby nie patrzeć ja się na wszystkim znam.

Pierwsza karta to Dębowe stworki
Na początku jak tak patrzyłem na tę kartę to pomyślałem, że hmm karta za 4 punkty 5 jak będziemy mieli dobry cel, a te Oddanie daje nam 7 punktów, przy czym gorsze 7 punktów niż na przykład Treser Tuiserach. Ale z drugiej strony większość talii Skoiatrek składa się głównie, albo i wyłącznie, z kart frakcyjnych więc osiągnięcie Oddania nie powinno być problemem. Kolejna ważna rzecz, jest to Drzewiec za 4 prowizje, czyli za jedyne 4 prowizje możemy sobie ulepszyć umiejętność tej Wiosennej Baby Dany czy jak kto woli Zewu Harmonii. Można też aktywować Harmonię z tym że w takim wypadku 2 Drzewce są gorsze niż 1 no ale jak rozumiem karta nie może być za dobra.

Werdykt: Bardzo spoko
#gwint
Pobierz EissIckedouw - Jako, że mati strzelił focha i jego strona gwint24/7 jest obecnie w st...
źródło: comment_15911869575FMu7GWiv4rE0Fk5wD8uOj.jpg
  • 4