Wpis z mikrobloga

https://www.hennepin.us/-/media/hennepinus/residents/public-safety/documents/Autopsy_2020-3700_Floyd.pdf

Oto wyniki autopsji Georga Floyda - naćpany w opór, choroba serca, powód śmierci - zawał spowodowany przedawkowaniem.

Fentanyl 11 ng/mL
Arteriosclerotic heart disease, multifocal, severe
No life-threatening injuries identified

Jak tam, #neuropa? xDDD Jak tam te wszystkie oszolomki ktore sie ze mna klocily? Jakie to uczucie jak zwykle nie miec racji? Jakie to uczucie gdy znowu udowodnione że wasze antybiałe brednie to czyste urojenia?

Slucham przeprosin po kolei
#bekazlewactwa
@equilibrium_przegrywu @dziaru @HalTrout @Elbrus @Syskiev @MadokaDobraWaifu @Double-O-Seven @hiperchimera
@platfus01 @bigota @Xarath @
  • 36
@Xarath: To nie ma znaczenia, umarl od przedawkowania a nie podduszania, a wiec nie miales racji, miej chociaz odrobine pokory bo klociles sie ze bylo inaczej, przepros i nastepnym razem jak bedzie cos z murzynami to powstrzymaj swoje promurzynskie zapedy bo jak widac rasisci znowu mieli racje.
@RubinWwa: czyli oficjalną przyczyną jest:

cardiopulmonary arrest complicating law enforcement subdual, restrain, and neck compression

Po polskiemu:

zmarł z powodu zatrzymania krążeniowo-oddechowego komplikującego podwykonawstwo egzekwowania prawa, ograniczenia i ucisk szyi


Czyli oficjalnie potwierdzono, że policjant go zabił. A co do zawartości dragów to dodam tylko, że to wcale nie oznacza, że był naćpany. Ślady ich spożycia potrafią się utrzymywać długo po zażyciu. Co ciekawe gość miał wcześnie koronę, co też mogło
@RubinWwa skoro przyznajesz sie do rasizmu to dlaczego ja mam z toba dyskutowac, najpierw tqierdzicie ze problem nie istnieje a teraz ze istnieje ale nie jest w sumie problemem :) ja po prostu nie dziele ludzi po rqsie, plci, zarobkach czy miejscu urodzenia. Mozesz byc transem, zoltym czy nawet kibicem reprezentacji Rosji i mozesz byc spoko albo mozesz byc ujem. To nie ma zwiazku z twoim kolorem czy majatkiem czy narodowoscia tylko
@Xarath: Dokladnie tak jest, gdyby nie statystyka i doswiadczenia milionow ludzi, pewnie przyznalbym ci racje. Niestety istnieja ogromne roznice miedzy tym jak zachowuja sie grupy ludzi i zwyczajnie ze swoim podejsciem w takich stanach juz bys dawno nie zyl ;)
@RubinWwa: Przeprosin? Jak dobrze pamiętam to wczoraj waliłeś sobie do tego, że można bezpiecznie kogoś dusić kolanem przez 8 minut pokazując zdjęcia i tylko o tym z tobą pisałem xD Przeproszę jak udowodnisz mi, że to bezpieczne. A teraz zrób fikołka
@RubinWwa juz bys nie żył? No tylko takie osoby jak ty boja sie dominacji 12% czarnych nad 70% białych. Dziwne ze na ulice wychodzisz jak sie tak wszystkiego boisz. Byłeś ty kiedyś za granicą? Zenada. Wiecej do Ciebie nie napisze bo masz taka papke glowie ze to nie ma sensu.
@Xarath: Oczywiscie ze bylem, bylem takze w afryce. Tacy biali jak ty zawsze to powtarzaja a potem modlą sie skuleni zeby pan murzyn zostawil juz w spokoju. Jestes jak zyd ktory broni nazistow ze "nie wszyscy sa tacy" i pokazujesz mi jako przyklad jakiegos Schindlera ktory byl spoko xD
@RubinWwa: przykro mi, ale taki jest wniosek z tej autopsji
https://www.nytimes.com/aponline/2020/06/03/us/ap-us-george-floyd-investigation-autopsy.html

Co więcej:

The county's earlier summary report had listed fentanyl intoxication and recent methamphetamine use under “other significant conditions” but not under “cause of death.”


Wyklucza też Twoją tezę, że gość zmarł z przećpania.
No i policjantowi postawili nowe zarzuty - na nasze to będzie celowe zabójstwo, ale nieplanowane
@RubinWwa jak komus brakuje argumentów to korzysta z inwektyw. Zamknij sie w swojej piwnicy, brendzluj do twojego ulubionego symbolu z pryncypalkow a normalnym ludziom daj spokoj bo ta twoja wiedza jest zlepkiem fantazji o supremacji jednych nad drugimi. I pamiętaj ze w twoim swiecie z perspektywy innych to ty i tobie podobni moga byc ci gorsi. Polak-alkoholik-tania sila robocza, tak postrzegaja nas twoi pobratyncy z niemiec.
@Xarath: Przeciez to ty zaczales obrazac, ale zgadzam sie, argumentow to ty nigdy nie miales. Mam duża rodzinę ktora stale powiekszam, mnostwo znajomych ktorzy podzielaja moje poglady, a moja wiedza potwierdza sie kazdego dnia. Pamietaj ze to pracowici i uczciwi ludzie tworza dobrobyt, nie dzikusy obrabujace sklepy. A tych twoich urojen i kretynizmow na temat tego jak dziala nacjonalizm to nawet nie skomentuje, bo to az zenujace, to znaczy wiem ze
@RubinWwa: To może mieć znaczenie w sprawie o morderstwo policjanta, który na nim klęczał. Niczego nie zmienia w temacie nadużycia siły i zwykłego #!$%@?ństwa jakim jest niereagowanie kiedy człowiek x razy mówi, że nie może oddychać i prosi żeby pozwolili mu się podnieść.