Wpis z mikrobloga

@mwss: gra w najlepszej lidze na świecie (albo drugiej najlepszej po hiszpańskiej, są różne opinie), w klubie, który wygrał Ligę Mistrzów, dwa razy puchar UEFA, mistrzostwo Anglii kilka razy, ma w swoim składzie mistrzów świata i zamierza walczyć zarówno o najwyższe cele u siebie i w Europie to tylko lekki upgrade w stosunku do gry w Bundeslidze, w klubie, który nie ma szans ani na Ligę Mistrzów, ani na mistrzostwo kraju?
@stannis: Tak,bo liczy sie to co jest tu i teraz,a nie co bylo x czasu temu.Chelsea obecnie ani w lidze ani w LM sie nie liczy tak samo jak i Lipsk.I zanim dołaczą do czołowki topu to im zajmie x sezonów o ile ogle pod Lampsem to sie uda).Wiec pod wzledem sportowym to nie wielki upgrade,finansowo i medialnie juz wiekszy.Ale dla mnie dalej mocno niezrozumiały ruch z jego strony,biorac pod uwage
@mwss: No właśnie gdy dołączy to już jest ubgrade dla Chelsea jak i dla niego. Nic nie zajmie x sezonów gościu, co ty #!$%@?.... Już teraz Chelsea jest top 4 a ten sezon był nie pewny, dodatkowo wzmocnienia konkretne, Ziyech, Werner być moze Chilwell. Chelsea w tym sezonie to głownie eksperymentowanie, granie nieograną młodzieżą. Werner w Chelsea zawsze ma szanse na trofea, więc nie wiem jak możesz nierozumieć jego ruchu.
@MietekPustelnik: Ale czytaj ze zrozumieniem co napisałem(nie wielki upgrade ,a nie ze żaden.maly + za zmiane lig na mocniejsza).To ze teraz są w 4 to nie znaczy ze tak to sie skonczy,bo przewaga na United i Wolves jest malutka.A Chelsea jak sam to napisałeś to eksperymenty i pykanie dzieciakami.Wiec wieksza szansa ze spadną z rowerka,anizeli sie na nim utrzymają.Poza tym myslisz ze po x transferach i jednym sezonie nagle CFC bedzie
@mwss: Moim zdaniem to bardzo dobry ruch Wernera
Widać że Lampard ma perspektywistyczny plan i zapowiada się to naprawdę obiecująco jeżeli już jest podpisany Ziyech i najprawdopodobniej Werner.
Timo w Chelsea będzie miał niemalże pewny pierwszy skład,którego nie mógł by być pewien w Live gdzie na jego miejscu gra sam Mane
Myślę że z Abrahamem stworzy bardzo dobry duet,coś na wzór jak w Lipsku z Poulsenem
Teraz pozostaje kwestia defensywy,jeżeli również