Wpis z mikrobloga

W Polsce mężczyźni są dyskryminowani, to wiemy. Same za siebie mówią statystyki samobójstw mężczyzn do pozostałych płci, wyższy wiek emerytalny mężczyzn, pozbawianie praw rodzicielskich, przegrane sprawy rozwodowe, szczucie społeczne, nie wspominając o sferze socjalnej i obyczajowej, mężczyźni są jawnie dyskryminowani! Może to jest ten moment, by podjąć walkę o zrównanie płci, jeśli świat walczy o równość?

Już dawno myślałem o prawdziwym sformalizowaniu organizacji broniącej przed dyskryminacją płci męskiej. Homo-rasowa propaganda traci wszelkie argumenty przedstawiając fakty, które pewnie wszyscy znamy z życia, bo dowodów na jawne przypadki dyskryminacji mężczyzn choćby w zaściankowej i katolickiej jeszcze Polsce nie brakuje. Czas walczyć i działać!

#rownouprawnienie #dyskryminacjamezczyzn #blacklivesmatter #blackpill #przegryw #protest #koronawirus
  • 22
A ja jeszcze jestem na planecie ziemia czy jakiś błąd systemu nastąpił i mnie wyrzuciło gdzieś poza? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Przegrywiusz: Też się nad tym coraz częściej zastanawiam...
@Mest666: Tak jak czarni czy lewacy sami siebie wykluczają w argumentach. Ja mówię o nakreśleniu problemu. Faceci naprawdę mają coraz trudniej w tym świecie, oczekiwania jakie się im stawia, wobec możliwości są nierealne. Ponadto, ciągle są kopani po jajach, bo faceci tacy źli. Skoro murzyni mogą niszczyć i rabować sklepy, homoseksualiści radośnie paradować po ulicy, to czemu naprawdę - ale to NAPRAWDĘ - dyskryminowani mężczyźni, nie mogą żądać równości swojej odmienności?!
@Mest666: W konkretach, przykładowe postulaty: zrównanie wieku emerytalnego dla mężczyzn i kobiet, parytety płci na stanowiskach sekretarek, asystentek, pielęgniarek, górników, kierowców, budowlańców, itd., taka sama ilość mężczyzn i kobiet jednocześnie w jakichkolwiek lokalach publicznych, etc...
@Tino: no czyli będziesz się zachowywał jak typowa feminazistka tylko w 2 stronę, jakby po nie mogło być zwykłego RÓWNOUPRAWNIENIA a nje dążenia do niszczącej społeczeństwo RÓWNOŚCI która w praktyce polega na dawaniu przywilejów ulg itd dla kobiet
no czyli będziesz się zachowywał jak typowa feminazistka tylko w 2 stronę, jakby po nie mogło być zwykłego RÓWNOUPRAWNIENIA a nje dążenia do niszczącej społeczeństwo RÓWNOŚCI która w praktyce polega na dawaniu przywilejów ulg itd dla kobiet


@Vechie: No nie, odnieśmy się do rzeczywistości: wiek emerytalny kobiet i mężczyzn, dalej idąc: decyzja organów rządowych w sytuacjach interwencyjnych (np. interwencja podczas przemocy domowej - kto jest katem, kto ofiarą, jak myślisz, kogo
@Vechie: Wiesz o co mi naprawdę chodzi? O to, że pewne postulaty wydają się naprawdę absurdalne (podobnie jak te lewackie argumenty co do płci czy rasy), to można nakreślić problem tylko dlatego, że urodziłeś się z fiutem zamiast cipki lub odwrotnie. Skoro walczymy o przywileje dlatego, że masz taką płeć, to serio je zrównajmy. Chcę wtedy zobaczyć reakcję feministek (bo póki co inne abstrakcyjne płcie nie walczą o swoje prawa). Może
@Tino: O ile z Twoimi postulatami ekonomicznymi - wiek emerytalny czy administracyjnymi - interwencja podczas przemocy domowej się zgadzam o tyle postulaty społeczne są przystosowane przez co możesz ośmieszyć organizację i sprawić że ludzie (w tym ogromna część mężczyzn) nie będzie traktować jej poważnie. Bardziej radził bym Ci się skupić np na postulatach medycznych np. umieralność i zachorowania na raka prostaty (w Polsce akcje promujące profilaktykę dla mężczyzn nie istnieją w
wczoraj dyskutując z znajoma wyszło na to ze kobiety mają gorzej xD, bo np: więcej ogarniaja w domu


@DzikiChleb: Też wczoraj usłyszałem dokładnie to samo, bo po pracy mężczyźni tylko odpoczywają, a kobiety jeszcze ogarniają cały dom i zajmują się wszystkim wokół... ( ͡° ͜ʖ ͡°)