Wpis z mikrobloga

#bekazlewactwa #neuropa #heheszki #warszawa

Fińska minister wydała na szkolenie medialne 50 tys euro, sprawa wyszła i musi oddać kasę oraz podać się do dymisji

Lewica > Hurr durr tak musi być też w polsce ! EOEOOEOEOE

Ratusz warszawy wydaje 2 mln na szkolenie medialne Rafała Trzaskowskiego.

Lewica > Nie no on to może. Przecież to zupełnie inny temat. ZOSTAWCIE RAFAŁKA !!!!!!!

Nie wiem czy olać te #wybory czy specjalnie iść głosować na Dudę tylko po to by lewica dostała spazmów za takie akcje #polityka
  • 13
@chanelzeg: W szkoleniu udział weźmie nie więcej niż 1250 osób, w tym pracownicy dzielnic i Urzędu Stanu Cywilnego. Udział w programie jest dobrowolny. Wśród tematów znajdą się między innymi: komunikacja, motywowanie, zarządzanie zmianą czy negocjacje.

Zakres tematyczny szkoleń oferowanych w ramach programu wynika z modelu kompetencyjnego obowiązującego w Urzędzie m.st. Warszawy. Głównym celem szkolenia jest podniesienie kompetencji urzędników tak, aby jak najlepiej wykonywali swoje zadania na rzecz mieszkańców. To między innymi
@Mintaa: Myślałem, że mówisz o tych szkoleniach co TVP o nich trąbiło. Jeżeli były szkolenia zawodowe dla Urzędników to wiaodmo, że są dla urzędników. To jest normalne, tak się dzieje w absolutnie wszystkich miastach i nikt jeszcze za to na świecie zdymijonowany nie był. Szukanie tutaj przestępstwa jest dla mnie jakimś absurdem.
Zresztą, gdyby było cokolwiek niezgodne z prawem, Ziobro już by dawno szczuł prokuratorami,a on potrafi nawet z powodów z