Wpis z mikrobloga

Macie moją listę pewnych starterów które będą w #!$%@? dobre

#1 Spellslinger necro pod VD (to będzie meta na starcie na 99%)
#2 Necro pod spectres (slave driver a potem redemption sentry lub cokolwiek innego co jest viable)
#3 Minerek (scion pod the agnostic, nie będzie idealnie na start bo potrzebuje gearu jak cloak of defiance i później indigona ale w tydzien pojawi się na rynku sporo no albo tradycyjnie sab który działa od day 0)
#4 ED trickster LIFE->CI/LL (pewniak, zajebisty clear, #!$%@? bosskiller. Jak ktoś lubi grać jednym buildem to polecam bo możliwości rozwoju postaci są bardzo duże np. pod CI i glancing blows z shieldem na %ES on block i jesteście nieśmiertelni praktycznie)
#5 Bleed glad (bow albo lacerate, pod bowka polecam helmecik z delirium OP boss kilerek i przyjemny clear, bardzo ładnie sie skaluje i powinno być łatwo wycraftować dobry gear)
#6 Poison assasin BV. Bardzo fajny i zbalansowany buildzik, fajny def i spoko dmg. Na single 2x cold iron point a na clear najlepiej obliteration wandy albo z droższych opcji Asenath glovsy albo wybuchająca klata.
#7 2h Cyclone glad, champion, slayer, barserker dosłownie cokolwiek i będzie też spoko. Stun immunity to nie jest jakiś wielki nerf, bardziej zaboli nerf na impale ale myślę że będzie spoko i tak z nowymi warcry.

#pathofexile
  • 42
@Lrrr: no ten #3 to jednak potrzebuje gearu więc bym go dał na takie #10.1 Grałem nim i w itemach o których mówisz robi robotę, chociaż męczący playstyle :P Glad mówisz bedzie dobry?
@BomBom: sabo nie potrzebuje gearu, spokojnie na SSF mapki ogarniesz. Glad pod bleed jak najbardziej, max block albo full speed autismo jak wolisz.
#6 Poison assasin BV. Bardzo fajny i zbalansowany buildzik, fajny def i spoko dmg. Na single 2x cold iron point a na clear najlepiej obliteration wandy albo z droższych opcji Asenath glovsy albo wybuchająca klata.


@Lrrr:
Ja na bossów używałem Cold Iron + Apeps Slumber a do cleara Cold Iron + Binos Kitchen Knife i bardzo fajnie się sprawdza, również polecam.
@BomBom Cluster jewele dostały nerfa, których używał toxic rain. Widziałem, że wiele osób już nie poleca tak tego skilla po tym nerfie. Oczywiście nie jest zły, no ale niestety słabszy
@BomBom: nie lubię TR to go nie dałem. Viable jak mnóstwo innych rzeczy których nie umieściłem. Nie lubię TR bo stosunkowo szybko dochodzimy do sciany z dmg a po nerfach na clusterach jeszcze drożej będzie się przez to przebić. No i clearspeed taki sobie moim zdaniem.
@BomBom wciskasz tylko jeden przycisk, a kulki same latają i zabijają wszystko wokół. Satysfakcjonujący build z pewnością. Tylko jak masz słaby pc to może być trochę ciężko.
@Lrrr: glad bleed bow spoko dopóki nie wchodzisz na red mapy, tam się zaczynają schody, chance to avoid bleeding, reduced phys, phys reflect, no regen, no leech i parę innych się znajdzie, które umilają mapowanie, nie wiem jak lacerate, ale ja po łuku i tych doświadczeniach póki co pass z bleedami, mimo, że do red map to jeden z najlepszych buildów i poison może mu buty czyścić
@Illidank: ten buildzik nie zrobi tylko phys reflecta, resztę zrobi bez problemu. Ty chyba nie grałeś RF jeżeli dla ciebie te mody wyłączają buildzik xD poza tym mapke można przerolować. Każdy, ale to każdy build ma jakąś kontre na modach z mapek.
@Lrrr: jedna mapka z bossem który ma pare immunity phase i powiedzmy chance to avoid bleeding i jest cieplutko ( ͡° ͜ʖ ͡°) każdy build ma minusy w modach, ale jakoś się da obejść, na BV jedynie mi reflect przeszkadzał, który można było sextantem zgasić, tu bym powiedział, że jest tego o wiele więcej i nie ma tak łatwo, na start może być to istotne, jak nie
@Illidank: max rolka na avoid bleeding to jest ile 50%? To bawimy się w rzut monetą, grałem tym buildem i takie mapki robiłem bez problemu, nie pojawiało się to tak często a na trash to eksplozje z glada czyściły wszystko. No ale faktycznie jest to jakiś minus. Tyle, że tak jak pisałem wcześniej do każdego z tych buildów znajdziesz coś co będzie upierdliwe z no regen, reflectami, ele resami na czele.
@smawek12: tak jak mówię, jest to minus ale sporo ludzi robi tym lvl 100 a z assylium helmecikiem 10-20 baniek bleed dmg to nic nie wytrzyma ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Illidank: ignite jest bardzo spoko i jeden z lepszych mechanik pod clear ( ͡° ͜ʖ ͡°)