•  

  88 - 1 = 87

  Tytuł: Przetrwałem Afganistan
  Autor: Patrick Robinson, Marcus Luttrell
  Gatunek: wspomnienia
  Ocena: 5/10

  387 stron, pdf

  Wykreślając frazy a la "Jestem Amerykaninem", "Jestem foką", "Jestem z SEAL", "Jestem z Teksasu" i tak dalej to książka liczyłaby 100 stron i dałoby się to czytać. A jest warto, gdyż mamy opis operacji "Red Wings" i opis przeżyć jedynego ocalonego. Piszę przeżyć, gdyż trochę spędził czasu w wiosce i parę razy nachodzili go Talibowie. Tak sobie.

  #bookmeter

  źródło: cf2-taniaksiazka.statiki.pl

  Gorące dyskusje ostatnie 12h

  • avatar

   Gdy ci smutno gdy ci źle, pomyśl o tych panach i wyobraź sobie świeżą ślinę wyplutą w ich kierunku i spływającą po ich licach.

   Uważają oni bowiem ze nawet w przypadku ciąży z gwałtu czy przy zagrożeniu zdrowia lub życia kobiety aborcja powinna być nielegalna, a lekarz i kobieta powinni być sądzeni i iść do więzienia.

   Nie ma w słowniku ludzi cywilizowanych słów określających taką postawę. To przedstawiciele cywilizacji obcej ludziom rozumnym, groźnej dla swojego otoczenia.

   #bekazprawakow #bekazkatoli #neuropa
   pokaż całość

   odpowiedzi (34)

  • avatar

   Adwentowe #rozdajo 2z24

   Cześć wszystkim! Postanowiłem zrobić rozdajo w formie kalendarza adwentowego. Codziennie jedno rozdajo, aż do 24 grudnia! Nagrody będą codziennie inne, ale w tematyce #konopie

   **W dzisiejszym rozdajo nagrodą jest: Żelki Sweet CBD 100 mg **

   Jutro kolejne rozdajo pomiędzy 14-18, losowanie zwycięzcy odbędzie się po około 48h.

   Dodatkowo kupon rabatowy -15% na kosmetyki od firmy india: wykopinida

   Link do produktu: Zelki cbd
   pokaż całość

   odpowiedzi (17)

  • avatar

   Elo Mirasy( ͡° ͜ʖ ͡°) 14 miesiecy temu w październiku dodałem wpis o Edku, choince posadzonej po lekkim melo w 2 dniu Świąt Bożego Narodzenia 6 lat temu przy klatce obok parkingu XD. [WPISIK](https://www.wykop.pl/wpis/52623137/przedstawiam-wam-mirki-i-mirabelki-edka-ʘ-ʘ-edek/) (ʘ‿ʘ) nie bede przytaczać calej historii na nowo bo wszystko jest w podlinkowanym wpisie. Przechodząc do meritum, Edek ma sie wspaniale i rośnie BYDLAK.
   Pozwole sobie zawołać plusujących poprzedni wpis a było ich troche.

   #cotusieodpierdala #czujedobrzeczlowiek z czystym sumieniem #heheszki ale prawdziwe. #takaprawda
   pokaż całość

   odpowiedzi (188)