Wpis z mikrobloga

@Volan:
Właśnie się zastanawiam czy kupić teraz, czy liczyć, że spadnie cena. Były plotki na tagu, że już go nie produkują. Na Parfumo też jest info, że The production was apparently discontinued..
@Volan: Ło Panie, bardzo dobry. POdobny do Terre dHermes Intense Vetiver [porównywałem ręka w rekę]. Terre jest bardziej cytrusowy, czuć trochę lepszą jakość skłądników, ale to nie znaczy, że Fattan to plastic jak Invictus ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja bardzo lubię, mam już prawie dno we flakonie i żałuję, że nie odkupiłem jak ktoś sprzedawał ostatnio na tagu napoczęty flakon za GROSZE.
@Volan: Jak już wspomniano, potwierdzam, że ma bardzo dobre parametry, czuć go bardzo dobrze i też długo się trzyma. Pachnie podobnie jak wspomniany Hermes, ale jednak brak mu tej nazwijmy to "szlachetności" albo "bogactwa zapachu", pachnie niemal identycznie, ale jakoś tak biedniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co nie znaczy, że coś jest z nim nie tak. Mega zapach jeśli ktoś preferuje zapach tego Hermesa.
Teraz jak patrzę,
@corsten: Zapach zielony, dużo mięty, aż świdruje w nosie. Jest wg mnie jedyny w swoim rodzaju. W ciemno zakup za takie pieniądze to zawsze ryzyko. Myśle ze jakby ci nie podszedł na tagu byś go sprzedał albo rozlał. No ale perfumy są tak subiektywne ze nigdy nie wiadomo.
@tom1988: @corsten: Ja zamówiłem Brackena bo już mi chodził po głowie od miesięcy a cena 550 czyli obecnie najlepiej w necie i to za produkt w pięknym pudełku. Świetny zapach na wysokie temperatury. Jak nie znacie to polecam przetestować albo brać od Felixa dekant.