Wpis z mikrobloga

@scriptkitty: Nie ściemniaj wg 10 dniowej już jest 100K ale to odpuściłem, niech zna moje dobre serce, nie będę kopał leżącego. Niech się cieszy że mu dałem rok i 2 mc zgodnie z wykresem 98K na koniec sierpnia 2021.
@Dantte: Lol przecież to kwintesencja BTC maksymalizmu. Zakłada że cena będzie rosła w wyniku zmniejszającej się podaży. Widzę że drugie pokolenie BTC fanboji hejtuje już własnych ojców. Czemu mnie to nie dziwi ( ͡° ͜ʖ ͡°). W końcu też byłem kiedyś BTC maksymalistą, ale przestałem żeby się nie przyznawać do takich jak wy.
@cyberpunkbtc: Ale wygodne, bo odpada ból dupy skąd ma się wziąć popyt.
Tak wiem z braku zaufania do walut emitowanych przez banki centralne. Ludzie nie są racjonalni i wolą jak inni podejmują decyzję za nich. Większość boi się odpowiedzialności. Ja też wolę żyć w systemie gdzie mam iluzję bycia "zaopiekowanym", tak mówiła moja ostatnia laska, przez system. Bitcoin to tryb walki o przetrwanie, jesteś sam, w jaskini, bez ognia i nie
@venom_inside: no właśnie nie odpada żaden powód na popyt a idioci tego nie rozumieją. Myślą że to tak magicznie będzie działać. Ja nie Pawło. Zawsze kisnę z tego S2F. Sam myślę a nie słucham DzbanB i innych idiotow. Myślenie życzeniowe.... To nie są btc maxymaliści. Ci ludzie przynoszą wstyd bitcoinowi