Wpis z mikrobloga

Myślę, że Mata może jeszcze odegrać istotną rolę - gdyby zagrał zamiast Martiala (ale nie na szpicy oczywiście), to by to lepiej wyglądało. On się świetnie zgrywa z Brunem.

Akurat Juana znam osobiście i dobrze – kręciliśmy razem lody i #!$%@?śmy francuską mafię (La Blanca Casablanka) na równe 990 000 EURO i dwa dwudziestokilowe worki kokainy #!$%@? jego mać.

Później załatwiłem mu transfer do Chelsea – jako agent. Mieliśmy typka, co obskakiwał pół Londynu, głównie północ. Zarobiłem tyle siana, że kupiłem mu w prezencie helikopter, którym poleciał do Manchesteru na kolejny transfer (2,5% poszło do mojej kieszeni i była to #!$%@? równa bańka funtów, która do dziś, w wyniku inwestycji – głównie poker – urosła do 90 #!$%@? baniek).

Ale do meritum.

On faktycznie powiedział, że jest mu przykro; ale nie z powodu zarobków piłkarzy. On powiedział, że jest mu przykro, kiedy widzi, że takie kocopoły #!$%@? w komentarzach na portalu dla bęcwałów.

Chcecie? To wpadnijcie – Freekea Schmeekea House, 9 Robourn St, Greater Chelsea MU, London LT9 63Z.

Zobaczycie jak jest przykro.

A tego typka, co latał po Londynie, to Pomidor był szoferem – ubrany w pasiak czasem jeździł, to byli przypałowcy #!$%@?, ale temat ogarniali jak nikt inny w tym wielkim jak #!$%@? murzyńska mieście.

#united
#chelsea
#premierleague
Pobierz meandmymonkey - Myślę, że Mata może jeszcze odegrać istotną rolę - gdyby zagrał zamia...
źródło: comment_1592846985aMbn2kxMGW5lmDiwfOk0at.jpg
  • 4