Wpis z mikrobloga

@Miho32: to byl funkcjonariusz na sluzbie? czy raczej debil w mundurze ktory sobie od tak wbija na kwadrat nawet bez pukania, a do tego odmawia podania swoich danych, szmaty jak jest w mundurze pokazywac nie musi, ale podac stopien nazwisko i jednostke na zadnie juz tak
@PanEdzio: jaka #!$%@?, gdyby był taki cwaniaczek jak to udaje na youtubie,to by machnął parę razy tymi psami, i odsiedział grzecznie dwa dni na dołku i przyjął na klatę konsekwencje
@Rostar: nawet mi się nie chce udowadniać, że mam więcej niż 20 no chyba, że sam udowodnisz że ty masz i będzie to istotny argument w dyskusji.
zakłócanie ciszy nocnej nie uprawnia do wtargnięcia do mieszkania bez przynajmniej uprzedniego zapukania kilka razy to raz - a z tego co wiemy taki był powód zgłoszenia a nie....morderstwo, strzały,gwałt, bójka ogólnie rzecz biorąc bezpośrednie ratowanie życia.
już na tym etapie dalsza dyskusja o
i żeby było jasne, nic nie uprawniało tych ludzi do znieważenia policjantów, naruszenia nietykalności fizycznej bla bla bla.
ja próbuje wskazać punkt zapalny całej tej sytuacji, który wywołała policja.
to, że w sądzie ekipa ferrariego by przegrała to inna sprawa ale ja nie jestem na wokandzie, tych debili z yt mam w dupie docelowo - no ale widzę, pewne łagodzące przesłanki, które prawnik julki pewnie by wykorzystał gdyby istniał.
a policjancie powinny
@tenportaltodno: Ale policja może się bronić, jak? Pukali nikt nie otwierał, ale że słyszeli krzyki a drzwi były otwarte wbili aby sprawdzić czy wszystko jest ok. W takich sytuacjach policja może wejść i argumentować że ich zdaniem mogło dojść do zagrożenia życia lub zatarcia śladów przestępstwa.
A to co stało się później już jest zasługą tego #!$%@? który poczuł okazję na aferkę i zaczął wrzeszczeć że go atakują choć oni nic
@tenportaltodno: Nie ważne co by zrobiła policja i tak byłby krzyk wiecznie uciśnionych przez złych policjantów niewiniątek. To już chyba nie pierwsza sytuacja ferrariego (Nie jestem pewien, jedynie to co na tagu przeczytam). Policja dostała zgłoszenie o "kolejnych" pijanych i hałaśliwych dzieciakach wiec reagowała rutynowo. A co do naruszenia przebiegu interwencji nie wiem więc się nie wypowiem, ale jak ktoś wyciąga kamerę to policjant musi być podwójnie uważny wiec zakładam, że