Wpis z mikrobloga

Wytłumaczycie mi działanie tej nowej mechaniki? Nasiona T2 są zasilane w jakiś niewytłumaczalny dla mnie sposób.

Plantacja T1 - (pylony) - Magazyn - (pylony) - Zraszacz. Tak wygląda łańcuch, więc zrobiłem takie trzy z trzema zraszaczami różnych kolorów. W ich zasięgu posadziłem nasiona T2 i część lifeforce mam odhaczoną, a część nie (np. przy jednej roślinie pisze, że mam purpurową energię, a roślina obok już jej nie ma). Co przeoczyłem?

PS. Pytanie bonusowe. To normalne, że jak w ogrodzie używam F8 (screenshot) to #!$%@? mi grę?

#pathofexile
Pobierz Logytaze - Wytłumaczycie mi działanie tej nowej mechaniki? Nasiona T2 są zasilane w j...
źródło: comment_15931039337Jwls8kNFHZMe5DQKmCmVx.jpg
  • 4
@krzysiek-kornell: Czyli może jak przy roślinie T2 jest wymagane np. 2 lifeforce to oznacza, że muszą być dwa zraszacze jednocześnie podpięte.

Druga sprawa. Z twojej grafiki wynika, że tam musi być collector, a ja głupi posadziłem wszystko wokół zraszaczy ()
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Logytaze: Z tego co kojarzę to musisz mieć normalnie collector pod dany kolor ziaren, do niego zraszacze i odpowiednią ilość lifeforce w tankach lub collectorach żeby zasilać nią zraszacze. Jeśli brakuje Ci lifeforce to sprawdź czy masz ją w tankach, albo czy masz włączone zraszanie