Wpis z mikrobloga

@Jack_of_Blades: A tam, bez przesady. Sam jestem od tego gościa i brzydszy i dwukrotnie biedniejszy i jakoś nie miałem problemu, żeby w ciągu kwartału nagrać siedem spotkań na tinderze (z czego skorzystałem z 4 przez brak czasu). I jeszcze jedna z nich chciała się bzikać, druga ewidentnie się kleiła, pozostałe dwie uj wie, zresztą tutaj więcej o tym pisałem.

Poza tym mam kumpla, który jest naprawdę atrakcyjny, przy nim wyglądam jak
@Jack_of_Blades: Mordo pieniądze pomagają z kobietami dopiero gdy ma się ich tyle że można nimi palić w piecu, a 10k to jeszcze nie ten level. wygląd 6/10 to też wcale nie rewelacja, sugerowanie że zainteresowania mają jakieś znaczenie skwitować mogę tylko ( ͡° ͜ʖ ͡°). A skoro typ jest programistą to dynamizm u niego jest na poziomie 0, a w tych czasach niestety to właśnie tego chcą
@Jack_of_Blades bo przecież to są wyznaczniki powodzenia w życiu towarzyskim.. XD Sugerujesz, że kobieta, którą interesuje jego hajs, czy może nienaganny wygląd to kandydatka na żonę? Takie powinny być skreślane jako pierwsze, a nie desperacko pożądane.. ()
@Jack_of_Blades: To zależy co rozumiesz pod pojęciem spotkań. Jakbym ja miał lecieć na siłę i spotykać się z każdą z par, to pewnie ogarnąłbym 6-10 spotkań na ja wiem....40-60 par. Problem w tym, że jak zaczniesz rozmawiać z tymi laskami to się okaże, że ona się w sumie niczym w życiu nie zajmuje, sama jest jakaś taka obojętna, nic szczególnego - mi się w takich chwilach np. odechciewa, bo szkoda mi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jack_of_Blades: trzeba być #!$%@?, by oczekiwać spotkania normalnej i fajnej dziewczyny na tinderze. To już nie macie żadnych znajomych, nie chodzicie na imprezy/ domówki lub w realu brak jaj by zagadać nawet just for fun lub na kursach/ szkoleniach? Jest sporo grup na fb osób z okreslonymi zainteresowaniami, wystarczy tam uderzyć żeby taka osoba miała jakąś pasję a nie tylko gapienie się w ekran telefonu, czego oczekiwać po takiej łasce która
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Oknonapodworze: podaje przykład, od 9 lat nie muszę szukać ale jakbym miał to np na grupie np. aktywny Kraków, single na szlaku górskim, single na rowerze, jakiejś grupy osób doszkalających swój język, jakieś kursy tańca etc. Na Instagramie czy tinderze takich grup nie znajdziesz xd
@wam116: no tak, bo przecież w innych grupach nie znajdują się osoby, które nienawidzą wszystkich dookoła xD. Takich samych spierdonów spotkasz w skrajnym prawactwie jak i w skrajnym lewactwie, więc czym jesteś zdziwiony? A #!$%@? się do internetowego slangu, który skraca powtarzalne sformułowania to już w ogóle XD
@2-aminopirydyna Co ma do tego jakiś podział polityczny? Bo nie widzę związku. Jeżeli w innych grupach spotykam się z szydzeniem że wszystkiego dookoła i pogardą to również wyśmiewam.
Co do slangu, jeżeli dane elementy slangu mają same negatywne konotacje to Twoim zdaniem wtrącanie tego wszędzie jest ok? Bo dla mnie wyzywanie ludzi od p0lek i innych tych Waszych #!$%@? słówek nie jest normalne.
@wam116: to były dwie pierwsze grupy, które mi przyszły na myśl, podstaw sobie co tam chcesz jak ci nie pasują te. Jakoś słówko "karyna" funkcjonuje normalnie w rl i nikt się o to nie #!$%@?, a tobie "p0lki" przeszkadzają. A tak swoją drogą to chyba nigdy nikogo p0lką nie nazwałem ¯\_(ツ)_/¯
@2-aminopirydyna Czy Ty nazywasz to nie wiem, słowo na tym spierdotagu się pojawia regularnie. Za karyna również nie przrpadamz nie wiem skąd info że jest ok. Ja się już wyłączam z dyskusji, żyjcie sobie w tym swoim kółku wzajemnej adoracji.
@Jack_of_Blades: Widziałem tamten wpis, typek przystojny, młody i przy kasie a na 100 różowych chciało się spotkać tylko 2 xD

Różowe to już dawno w kosmosie minęły galaktykę andromedy ze swoimi wymaganiami.
@pawel_je:

trzeba być #!$%@?, by oczekiwać spotkania normalnej i fajnej dziewczyny na tinderze.

Uwaga, zburzę Twój wykopkowy światopogląd: 90% kobiet które mijasz na ulicy ma, miało, bądź będzie mieć profil na Tinderze. W tym te "normalne i fajne". Ale życzę dużo szczęścia z takim podejściem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jack_of_Blades: pewnie morda przeciętna, a nie żadne 6/10. Dziwię się trochę bo jednak kasa powinna robić robotę dobrze. Może niski, albo tłustawy? Ryj cioty ogólnie, bez śladu androgenów?
O zainteresowaniach nie pisz bo to nie ma najmniejszego znaczenia. A im bardziej wyszukane i dziwaczne tym większe ryzyko, że laska weźmie go za creepa.
U mnie jednak większość kobiet raczej sama dążyła to randki jak najszybciej bo twierdziły, że nie szukają internetowych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zadymiarze: nigdy nie instalowałem bo tak jak pisałem od 9 lat nie potrzebowałem, czyli nigdy (ale domyślam się jakie tam laski siedzą), domyśl się dlaczego xd podpowiem, bo już dawno temu znalazłem swoją różową, której wiele nie dorasta do pięt. Także również życzę szczęścia. :)
@sralpies: @Jack_of_Blades:
Nie żebym chciał gościa obrazić, ale według mojego rozumienia gustu kobiet gość jest strasznie nijaki z wyglądu, ma pyzowatą twarz i raczej mało męską sylwetkę(wrzucał zdjęcia w tamtym wpisie). Dałbym mu góra 5/10, ale nadrabia tym, że widać, że dba o siebie. No i ma brodę, a wielu kobietom się broda podoba plus wygląda na pewnego siebie. W/w dodają ze dwa punkty, przynajmniej dla części kobiet. Swoją drogą
@Errad: czyli głónie tak jak napisałem wcześniej. Ktoś kto realnie jest 4-5/10 ocenia się na 7. Bardzo często spotykane, że ocena 7 jest traktowana jako ocena wyjściowa. Wielki błąd. Tak jak wspomniałem w innym temacie, 7 to jest poziom powiedzmy Ryan Gosling, a nie polski nalany ryj kartoflany. Jak do tego pajacował i zgrywał mądrale z laskami to wiadomo, czemu taka niska skuteczność.