Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Najbardziej przypałowa akcja jaką zrobiliście w pracy? Ja zacznę. Poranek na kwarantannie, wideokonferencja, osoby z różnych krajów, komunikacja w języku angielskim, wiadomo. Ja w słuchawkach, z wyciszonym mikrofonem, słucham reszty, a w międzyczasie przeglądam internet.

Przyszła pora na facetkę ze skandynawskiej firmy, gadała o ich produkcie, zaletach itp. i nagle słyszę:
"... lasted longer than others" i rzucam na głos, na pewniaka "That's what she said!" i niczego nieświadomy przeglądam dalej internet, ale zapadła cisza i po chwili przychodzi wiadomość od współpracownika, a w niej "#!$%@? stary powiedziałeś to na głos XDDDD". Daję podgląd na pełny ekran, a tam babka w lekkim szoku, kumpel i ze dwie inne osoby które skumały przekręcone głowy w bok i próbują się nie śmiać, reszta nie wie co się dzieje, a ja spaliłem buraka i zdołałem tylko wydukać jąkając się "ppl plis kontin nju". Od tego czasu sprawdzam mikrofon zawsze po kilka razy.

Piszę z anonima, bo szef wie, że mam tu konto, a lepiej żeby tego nie przeczytał xD

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ef529ba0db94d7506cde622
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt

[==......................................] 4% (10zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 20
@AnonimoweMirkoWyznania: Kiedyś w drodze do pracy zorientowałem się na przystanku tramwajowym, że po ciemku zamiast t-shirtu wyjąłem z szafy górę od piżamy z krótkim rękawem. W sumie to był taki t-shirt, ale jednak z innego materiału. No i ja wiedziałem, że to część piżamy. Nie chciałem się cofać, więc pojechałem tak do pracy, wszedłem na pewniaka i nic o tym nie wspominałem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@becvvv: xdxd to z takim gościem na recepcji robiłem, co zawsze jak go #!$%@?, a już sobie poszli, to szedł na łazienki i miział gekona, po czym wychodził, nie myjąc rąk xD xD