Wpis z mikrobloga

Jako, że Pani Kołwixx lubi na okrągło wrzucać ten sam bezwartościowy mem, ja również opublikuję wpis, który kiedyś zamieściłem na tagu #przegryw . And here we go:

Czas połknąć trudną do przełknięcia pigułkę... koloru czarnego. Dziewczyny tak naprawdę nie chcą miłych, inteligentnych facetów (np. z łuszczycą jak ja), którzy otoczyliby je miłością, tylko przypakowanych dupków. Z reszta same panie się z tym nie kryją. Otóż kobiety nie kierują się logiką i zdrowym rozsądkiem tylko emocjami w jakie facet w nich wywołuję (drogie panie, proszę teraz nie rzucać we mnie butami na obcasie, ja tylko cytuję słowa tej "przesympatycznej" pani z filmiku poniżej). Jak ja biedny mam teraz nie wierzyć w jakieś czarne pigułki (black pill), jak taka ładna pani sama potwierdza głoszone przez Nas tezy? Czemu ja nigdy nie byłem padalcem, co podchodzi do laski z tekstem: "Hej cipcia, co powiesz na to i owo"? Teraz już wiem, że ja nie mam jakichkolwiek szans u tak pięknej pani jak Anna Szlęzak, co ma 375 tys. subskrypcji (). Ach, ja i moje biedne złamane serduszko, które nigdy się nie zagoi.
#przegryw
  • 10
@arek4444: Ona i tak będzie miała to w pompie. Prawda jest niestety taka, że laski lubią miłych, inteligentnych facetów... dopóki są przystojni, są przy kasie i umieją znęcać się nad innymi - było to tematem badań kanadyjskich naukowców. Możemy sobie wypruwać flaki, ale i tak oni będą przystawać przy swoim, że można wszystko osiągnąć, tylko trzeba "pobiegać" . Oni nigdy nie pojmą jak to jest być kimś takim jak ja.
@Kowixx: Wrzucam twoja odpowiedz z PW:

@arek4444: co mogę odpowiedzieć człowiekowi który obwieszcza wszem i wobec jaki to jest miły, a nie umie odpowiedzieć mi bez wyzwisk i przekręcania nicku? Prawdopodobnie to samo co na memie (którego wstawiłam pierwszy raz tak btw) - @CulturalEnrichmentIsNotNice: po prostu nie jest taki inteligentny i miły jak mu się wydaje

Warto też dodać, bo lubicie o tym "zapomniec" że nikt nie daje GWARANCJI
@arek4444: Kiedyś pracowałem, kupowałem droższe ubrania, poszedłem do dermatologa, uczyłem się być lepszym człowiekiem i ogólnie pracowałem nad sobą... no i wylądowałem na tym wysypisku dla mężczyzn zwanym #przegryw . Czy chce być przegrywem - oczywiście, że nie, ale żaden hokus pokus mnie nie odmieni, zresztą teraz już mam na to #!$%@?, bo i tak żadne mnie nie zechce. Możesz jej to wysłać.
@kamil150794: zależy jak się do tego procesu przykładasz. Od momentu zdania sobie sprawy że coś jest ze mną nie tak, że potrzebuję się zmienić, minęło 10 lat. W tym czasie zrobiłem niewiele, żeby nie powiedzieć nic.