Wpis z mikrobloga

@Adu_Jean: oficjalnie Bosak pewnie nikogo nie poprze. Gdyby Ci sami ludzie co dzisiaj poszli głosować na tę dwójkę to pewnie Duda by przegrał.
Co do Twojej uwagi to wydaje mi się, że jednak PiS nie ustępował PO w kopaniu dołów pod konfą, a nawet jeszcze bardziej ich opluwał. Nie pamiętacie juz manipulowania sondażami przed wyborami parlamentarnymi?
Jeśli wybór RT zahamuje chociaż tę propagandę w #tvpis to dla mnie wybór jest oczywisty.
@smugler22: Czy zachamuje czy skończy się na szczekaniu zobaczymy. PO po przegranej na pewno będzie atakować PiS a nie daj boże Konfa poprze w jakiejś ustawie PiS to już totalnie ogłosi ich młodszym dzieckiem PiS mimo że sami wcielili Nowoczesną do siebie. PiS jak wygra ledwo z PO na bank będzie puszczał oczko do Konfy. Czego nie oczekuje od PO wrazie wygranej bo tamci to są zbyt pyszni. Czekam jak RT
@smugler22: No nie wiem są ludzie którym prawica weszła za bardzo w dupę, po drugie trzeba pamiętać iż po ogłoszeniu wyników dudulon wygłosił mądrą mowę nie nienawiści i przytulił sobie wyborców bosaka, kamysza i innych, nawet dla trzaskowskiego był miły, a trzaskowski mowa nienawiści, że walka ze złem i bla bla słuchać się go nawet nie dało. Więc duda był na wszystko przygotowany, plan idealnie ułożony. Jak dla mnie duda wygra
@JakTamCoTam: Masz racje ale warto podkreślić ze to dziadostwo na niemieckim kagańcu. Będzie blokowal wszystko co dobre dla PL a tego Niemcy nie chcą. Vide mierzeja wiślana i atom. I weź tu wybieraj.
Trzaskowski to dziadostwo ale chociaż minimalnie utrudni on pracę PiSowi


@JakTamCoTam: nie tak minimalnie. Utrata swojego prezydenta zaboli PiS jak nigdy wcześniej. Zburzy złudny obraz poparcia większości społeczeństwa. To na prawdę bardzo dużo!