Wpis z mikrobloga

@bigger Myślałem nad nim ale widzę że jest dużo droższy niż C5, oczywiście patrzyłem na 2.0hdi bo wiele osób poleca, nie wiem czy przepłacać za 508, ale Peugeoty faktycznie są ładne
@faranhajt: to może Insignia 1,6 turbo 180KM? Lata tego dużo, części tanie, z w/w silnikiem wiekszych problemów nie ma. Komfort jest kozak, przy 140 na autostradzie można normalnie rozmawiać bo wyciszona jest super. Jak znajdziesz dobrze dopchaną wersje to będziesz zadowolony. A No Liftback to mega komfort bo ładujesz jak pickupa. Unikaj tylko diesla przed liftem (2014) bo jest problem z uszczelka smoka olejowego. A tak poza tym to mondeo albo
@faranhajt c5 też super sprawa bo technologicznie to bliźniaki. Ale bralbym 508 bo łatwiej sprzedać.

Ja miałem 1.6 benzyna i sobie bardzo chwalilem. I 1.6 hdi ze zautomatyzowana skrzynia. Też mega jest.
@faranhajt: My mieliśmy 2.0 150 KM Diesla. Można podnieść moc do 170 albo 180 KM nie tracąc gwarancji - robiło to nawet ASO za dodatkową opłatą :) Super elastyczność. Na wypożyczalni u nas zrobiło 220 000 km bez zająknięcia, a lekko nie miało, bo ciągnęło też przyczepy kempingowe.
@faranhajt: Ten 1,6 to akurat konstrukcja Opla i jest naprawdę świetny zarówno pod kątem serwisu jak i dynamiki. 2.2 diesel od hondy niby trwała jednostka... pytanie tylko czy po tylu latach pracy wciąż będzie tak trwała.
@faranhajt: Ładne są to prawda. Choć osobiście w tych pieniądzach jednak skłaniałbym się ku oplowi bo za podobnie pieniądze (35k powiedzmy) możesz trafić nawet na poliftową insignie z 2013 w spoko stanie, gdzie hondy raczej oscylują w okolicach 2010. Podobnie z 508 (są piękne zwłaszcza po lificie), mondeo w tej kwocie to raczej mk4 aniżeli mk5 (chyba ze ze stanów) ale za to zazwyczaj są w full opcji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@faranhajt: jak to insygnia to nie jest niby premium xD to Vectra d czyli tanie wozidlo
C5 oczywko
Może Laguna 2 choć ostatni rocznik to 2007 ale serio spoko były - ps egzemplarze które jeździły na lawetach zostały już dawno przerobione na dawców części xD
Avensis
Accord fajny nieco drogi
Mazda 6 uważaj na rdze