Wpis z mikrobloga

Przepis istnieje, owszem. Natomiast niesamowitym jest, ze został on realnie wyegzekwowany akurat w meczu Barcelony, kiedy Lahoz jest na Varze, kiedy ważą się losy mistrzostwa Hiszpanii, kiedy Ter Stegen nie zrobił tego jakos mega ostentacyjnie.

Żeby nie było: uważam, ze przepis powinien być egzekwowany za każdym razem, ale dzieje się to raz na jakieś 500 karnych, więc nie dziwcie się, że ktoś widzi w tym absurd.
@aintgod: Od restartu kibice Barcelony pod przewodnictwem wielkiego Pique który dokładnie wie co robi krytykują prawidłowe decyzje arbitrów. Dopóki lider był w Katalonii to problemów z arbitrami nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@krissq2502: nie interesuje mnie opinia innych kibiców Barcelony (szczególnie małoletnich krzykaczy) oraz samego Pique, który jest bardzo kontrowersyjny w swoich wypowiedziach. Problem z arbitrami w Hiszpanii istnieje nie od dziś, ani nie od wczoraj. Żeby było dla Ciebie jasne, bo widzę małe problemy z czytaniem ze zrozumieniem: nie chodzi tylko o gwizdanie przeciwko Barcelonie czy za jakimkolwiek innym klubem. Ogólnie: sędziowie w Hiszpanii są tragiczni, a lideruje im Mateu Lahoz.

Tak
Natomiast niesamowitym jest, ze został on realnie wyegzekwowany akurat w meczu Barcelony, kiedy Lahoz jest na Varze


@aintgod: Sugerujesz coś a później się z tego wycofujesz. tak sędziowie są tragiczni w Hiszpanii ale tutaj podjęli prawidłową decyzje a kibice Barcelony oburzeni że czemu? jak to tak?. Gwizdali te powtórki od początku ale niestrzelonych karnych jest mniej niż tych strzelonych, Ter Stegen tak jak wcześniej napisałem już kilka razy skorzystał że mu
@krissq2502: Nie widziałem niestety wszystkich karnych w tym sezonie LaLiga, ale sporo na pewno, ponieważ jestem fanem ligi i oglądam nawet mecze typu Eibar - Levante. Nie uważam tego za temat do zarzucania się dowodami rzeczowymi, ale jestem w stu procentach przekonany, że niejednokrotnie przy obronionym karnym (32 nietrafione w tym sezonie ligowym) sędzia zignorował krok w przód w wykonaniu bramkarza. W przypadki mam niewielką wiarę, szczególnie w wypadku szanownego Pana