Wpis z mikrobloga

Możecie mi wytłumaczyć skąd się wziął ten cały lordzik? Pracuję w pobliżu centralnego i przyznam, że niektórych żuli występujących u niego kojarzyłem nawet z widzenia XD Nurtuje mnie tylko kim jest reżyser tego całego cyrku. W ogóle to lekki szok dla mnie że na pierwszy rzut oka normalny, 20 kilku letni gościu zadaje się i pije z jakimiś totalnymi menelami, a z jedną menelicą poszedł nawet w ślinę jak widziałem szota XD
#dwapalcewnatalce #patostreamy #danielmagical
  • 17
@Rainmaker97: też mnie to dziwi. Przecież w tym naszym kolorowym kraju to od dawna dobrobyt. Pieniądze leżą na ulicy, tylko się schylić. Dobrze zarobkowa praca dla każdego, to norma. Nie wiem po cholerę ktokolwiek mógłby myśleć o szybkim i prostym zarobku jak w koło tak wesoło?
@Rainmaker97: Widz minoko, wrócił z emigracji do polski dla strimerki JuliaUk ale im się nie udało. Zanim zaczął strimować to się zaprzyjaźniał z kierownikami aby się nie spłoszyli w momencie strimowania. Z Ojcem kontaktów jakoś nigdy nie miał, a Mama zerwała z nim kontakty jak zaczął strimować.
@Rainmaker97: wyglada na grzecznego i ulozonego chlopca. ale to jakis hardkorowy patus. zerwane kontakty z rodzina, epizod bezdomnosci w zyciu, wczesniej praca w zabce, teraz jako promotor w klubie go go, nalogowy kłamca itp. doi hajs na menelach i w moment dostal sie do topki. przyszlosc jest jego! moglby byc kandydatem na prezydenta i pokonac DUDE. lubi balansowac na krawedzi bezpieczenstwa i psikac patusow gazem.