Wpis z mikrobloga

Czy ktoś jest w stanie sprawdzić czy planowane zmiany jednej z polskich platform już weszły w życie ? Miał być koniec dostępu do tej platformy u chińczyka przynajmniej przez jakiś czas a tu działa po staremu ( ͡° ͜ʖ ͡°) widocznie z dużej chmury mały deszcz zrobiony przez polskich dawców że tylko u nich będzie działać.
#cccam
  • 20
@ataman76 pytałem mateepl, dziwne że tobie wszystko zgasło jak już to powinieneś mieć problem z kanałami od Canal+, ja rano miałem całkowity brak sygnału na astrze i hotbird ale bym tego nie łączył .
@bolsonn: Te planowane zmiany mialy dopiero zaczac wchodzic od 01.07. Sam proces bedzie rozlozony w czasie, ale juz widac pierwsze efekty tych zmian - TVN Fabuła, Playboy TV, WP TV i Biznes24 HD juz sa przestawione.
@bolsonn: Wystarczy sobie podejrzec jakie caid aktualnie spadaja z satelity dla danych kanalow. W pierwszym kroku operator zabiera sie za wylaczenie caid 0100 czyli seca, bo tam nie ma parowania. Jak macie rozkodowywanie po innym caid (np. 0b01 - conax) to na razie nie odczujecie zmian.