Wpis z mikrobloga

@Kotlet_2137_schabowy
Dobrze brzmi, ale nie ma co ukrywać, że lepsze źródło jest wskazane.
@Jeffrey_M
Dokładnie :)
Minimalistycznie, schludnie, wszystko uporządkowane bez bajerów i chyba jakaś siła w tym tkwi.
Niestety jakość komponentów która wtedy była stosowana, jest teraz rzadkością w zwykłym sprzęcie audio - bo nie był to "audiofilski" sprzęt.
A dodajmy do tego świetne DT770 które też już mają 40 lat przecież...AC DC w tej konfiguracji brzmi świetnie :D
@Kotlet_2137_schabowy
Najprościej będzie, jak kupisz sobie przedwzmacniacz słuchawkowy, bądź interfejs audio.
Karty w komputerach, czy wzmacniacze w telefonach niestety nie potrafią napędzić dobrze słuchawek, bo też trudno z takiego napięcia coś zrobić, ale nie popadał bym w audiofilstwo bo sam potrafię słuchać na DT770 muzyki z Pocophone F1.

Ja mam jeden DAC lampowy z oddzielnym zasilaniem i jest super, a tak normalnie używam Focusrite SCARLETT 2 i 2 2Gen.
Wszystko tak naprawdę
@Kotlet_2137_schabowy
Jeśli chcesz bardzo budżetowo myśleć, to szukaj używanych wzmacniaczy na olx, allegro itp. które mają wejście AUX.
Sony, Technics, Yamaha, Pioneer - cuda możesz wyrwać za psie pieniądze, a będą lepsze niż interfejsy, czy karty dźwiękowe za 500zł.
Poprowadzisz sobie kablem z laptopa/komputera sygnał do wzmacniacza, a do wzmacniacza podepniesz słuchawki.
@dradziak: Lubię te słuchawki i jednocześnie ich nienawidzę. Pancerne, mega wygodne, mmmm ten welurek. Nieco efekciarski dźwięk z potężnym basem, niezła przestrzeń jak na zamkniętą konstrukcję. Ale jak czasami w niektórych utworach zaświdrują w nich wysokie tony to aż zaciskam zęby z automatu, tak drażniąco potrafią zagrać ;)
@Kotlet_2137_schabowy
Zdecydowanie lepsze będą te marki co powyżej wymieniłem :D
@simo_pl
Pełna zgoda i jeszcze jak są dobrze napędzone to ta góra potrafi ładnie ukuć w utworach gdzie jednak tych wysokich tonów jest sporo, stąd dobry EQ też by nie zaszkodził.
Przez tą górę przerzuciłem się na.... Superlux HD330 przez ich większą surowość, ale to już temat rzeka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W każdym razie odkąd mam DT770,