Wpis z mikrobloga

#uk

Nie wiem czy to tylko moja sieć Voxi czy ogólnie Vodaphone (voxi to jego rodzic) ale to najlepszy support jaki miałem tu do czynienia w UK. Gadam zawsze przez czat. Po pierwsze nie ciapaki ani nigeryjczycy. Maja support 24/7. Gosciu łączy się dosłownie w przeciagu 30 sekund. Odpowiada tak samo szybko. No i wiedzą po co tam są, nie gadają skryptem tylko jak normalni ludzie którzy mają jakąś wiedzę na temat funkcjonowania sieci. Najgorzej mi było załatwiać coś ostanimi laty z talktalkiem. Jedna wielka katastrofa. łączysz się z nimi przez czat to wiesz ze już masz straconą godzine a i tak nic nie załatwisz... 15min az ktos sie połączy potem jakaś Muhimba prosi cie o weryfikacje (dane z konta na które jestes przeciez zalogowany lol) potem odpowiada raz na 5 min i na koncu i tak cie dalej przerzuca bo nic nie wie......... z three troche lepiej ale też kupa straszna. Voxi wymiata, oby tak dalej.
  • 2
@johnmorra: słowa Vodafone i support wywołały u mnie flashbacki jak fajerwerki u weterana wojennego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co prawda kiedyś dostałem mega zajebistą ofertę na iphona 6 jak na czacie napisałem że chcę iść do EE. Nie wiem czy to byl ostatni dzień pracy typa co mi to załatwił, ale mój ojciec nie dostał w połowie tak dobrej oferty gdy zastosował podobny trick xD Ale jakiekolwiek