Wpis z mikrobloga

Pamiętacie jak adrian wyśmiewał Bronka, że będzie prezydentem PO? Teraz ten partyjny piesek jako swój jedyny argument przedstawia to, że jest pisowską laleczką i będzie na kolanach podpisywał wszystko co mu dadzą. Jak nisko trzeba upaść, żeby oddać na niego głos?
#wybory #polityka #neuropa
Pobierz
źródło: comment_15936697647qFHE6CAbYBv2su7BsYMeU.jpg
  • 37
@muwieszeptem: jestem jedną z takich osób, niestety, i mega żałuję (oczywiście tylko w 2 turze). fakt jest jednak taki że wtedy sytuacja była odwrotna bo to PO trzymało sejm. a sam bronek też się nie popisywał między turami - to żałosne referendum chociażby pokazało jak bardzo jest oderwany od rzeczywistości i że po prostu nie rozumiał, skąd się wzięło te 20% dla kukiza.
@muwieszeptem Też jestem jedną z takich osób i również bardzo mi z tym źle. Głosowałem na Andrzeja, żeby dać żółtą kartkę PO. Uważałem i w sumie dalej uważam, że większość sejmowa i prezydent powinny być z dwóch różnych obozów, dzięki czemu ustawy będą bardziej przemyślane i mniej kontrowersyjne, a i życie polityczne będzie spokojniejsze, bo konieczna jest pewna zgoda pomiędzy dwoma największymi obozami. Niestety nie spodziewałem się, że PiS uzyskując w wyborach
Ciekawi mnie jak się teraz czują ci wszyscy ludzie, którzy postawili krzyżyk przy Dudzie 5 lat temu, a teraz uważają to za błąd.


@muwieszeptem: Oddałem wtedy nieważny głos (skreśliłem obu w obawie, że pustej karcie ktoś coś może dopisać) i wiecie co? Nie jest tak, jak straszą teraz, że "głos nieważny to głos na urzędującego prezydenta" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bo oddałem nieważny, a urzędujący i tak
Ciekawi mnie jak się teraz czują ci wszyscy ludzie, którzy postawili krzyżyk przy Dudzie 5 lat temu, a teraz uważają to za błąd.


@muwieszeptem: Mimo że to był błąd, nie czuję się źle, nie mam wyrzutów sumienia. Głosowałem wtedy zgodnie z moimi przekonaniami i stanem wiedzy.
No bo co teraz mam zrobić? Czasu nie cofnę. ¯\_(ツ)_/¯
Ciekawi mnie jak się teraz czują ci wszyscy ludzie, którzy postawili krzyżyk przy Dudzie 5 lat temu, a teraz uważają to za błąd.


@muwieszeptem: tak jak beda sie czuc wyborcy Trzaskowskiego za 5 lat i tak jak czuli sie wyborcy bronka 10 lat temu ( )

Mozesz sie cofac 30 lat bo od tamtego czasu kreci sie ta karuzela #!$%@?. 2020 rok i znowu PiS vs
@SzybkieSondy: polecam sobie odtworzyć ten fragment - Duda jest w #!$%@? spięty, nie patrzy w oczy, idzie podkulony, głos mu nie drży ale widać że niewiele mu do tego brakuje bo #!$%@? zestresowany z wyuczonym tekstem. Już wtedy się łapałem za głowę że ktoś kto boi się wystąpienia przed narodem chce zostać prezydentem, a do tego #!$%@? jakieś dziwne szopki. Komorowski go zgasił po tym jak peta.

https://tvn24.pl/wideo/z-anteny/duda-wrecza-komorowskiemu-partyjna-flage-prezydent-oddaje-ja-olejnik,1425669.html?playlist_id=31421
mogły tylko sprawdzić, jak to wyglądało 10 lat wcześniej.


@krizis: Chyba sobie żartujesz. Dziesięć lat wcześniej byli nieudolni, dziś są niebezpieczni. Mieli dużo czasu na analizę poprzednich błędów i opracowanie planu przejęcia państwa.
Ponadto czy ktoś się spodziewał, że dostaną większość w Sejmie? ¯\_(ツ)_/¯
@muwieszeptem: Nawet nie pamiętam czy głosowałem w drugiej turze, ale jeśli głosowałem to na pewno na Dudę. W sumie aż tak mnie to nie boli, bo na tamten czas prezydent opozycyjny do rządu wydawał mi się sensowny, i na tamten czas Duda przy Komorowskim prezentował się o wiele lepiej wizerunkowo. Jestem świadom ze inaczej wtedy bym nie postąpił, niestety, dałem się wtedy zmanipulować. Teraz to co innego. Już po nie całym