Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #seks #logikarozowychpaskow
Mirki czy ja jestem normalny czy coś z moją narzeczoną jest nie tak.
Mieszkamy razem, no i jak ją najdzie ochota na spontaniczny seks to ją denerwuje fakt, że ja wszystko blokuje.
W sensie są takie sytuacje.

1. Siedzę sobie na kanapie, moja narzeczona wychodzi z toalety po sikaniu i siada na mnie i mówi "to co seksik ?" No i ja mówię spoko ale idź się umyj bo właśnie sikałaś/
2. Taka sama sytuacja po robieniu 2, mamy bidet ale jednak podmycie się samą wodą to nie jest to samo co normalnie wymycie się.

Potem jakaś gra wstępna, seks francuski a tam śmierdzi moczem albo kałem.

No i wkurza ją, że nie możemy robić tego spontanicznie tylko musimy się myć przed seksem.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5efdc50815d9fcf7250f03e8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[===.....................................] 9% (20zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 13
GłuchyAzjata: Jakiś dziwny jesteś. Mam kumpla, który ma ogromne powodzenie wśród kobiet i dmucha często. Nic mu nie przeszkadza. Jest takim seksoholikiem, że by jeszcze twojej dziewczynie poprawił czego nie doczyściła i wylizał na błysk. Ogólnie bardzo lubi gówniane tematy: anal, trochę kopro, a pissing uwielbia. Poznałem jego byłą dziewczynę i mówiła, że on jest mega a najwięcej radochy było jak nie zrobiła lewatywy i jej się trochę ulało i wysypało
ona: Wiesz co,spontan też jest potrzebny.I nikt ci nie każe w takiej sytuacji od razu iść w minetke.
Może po prostu szybki seks bez ceregieli.I to jest jej potrzebne.Tu i teraz.
Miałam kiedyś małą przygodę z zonatym facetem.
Po prostu był zszokowany ze można tak bez tych wszystkich przygotowań.
Pózniej skomentował że jak chce z żoną co nieco to musi się iść myć i czekać
aż ona się umyje bo inaczej