Wpis z mikrobloga

@Zielony_Pio: niee, mam na mysli narodowcow. 115 glosow elektorskich na Bosaka w porownaniu z poparciem Kowalskiego z 2015 r. tylko pokazuje, ze narodowcy sa zajebiscie zorganizowani.

A teraz sobie porownaj prowadzenie kampanii Bosaka. Bosak 90% swojej kampanii poswiecil na to, zeby najpierw przekonac kucy z Konfy, ze jest liberalem gospodarczy, a druga czesc, ze jest antysystemowy, ale nie jako ten zly narodowiec, tylko osoba, ktora chce zajmowac sie gospodarka.

Gdyby jak
bez urazy dla kucy, ale mem utożsamiający złą Unię Europejską z Niemcami i typowe polackie kojarzenie współczesnych Niemiec z Trzecią Rzeszą są typowe dla całej Konfederacji. To jest zakrojone pod całą tę formację


@Majk_: XD Mireczku. Wiesz, że przekraczasz własne granice krindźu a i tak poprzeczka jest zawieszona wysoko poprzez twoją dotychczasową aktywność.

mam wrażenie, że skrzydło narodowe w konfie jest dominujące. Ale cieszę się, że są wolnościowcy w konfie, żeby
@Majk_ jak to nie nabierze xD PiS nie bez powodu wali w te tony już przed pierwszą tura, myślę, że jakaś część wyborców Bosaka (pewnie ta bardziej związana z Korwinem) zagłosuje może na Trzaskowskiego, ale zdecydowana większość na Dudę, ta mityczna gospodarka jako priorytet dla kuców to gówno prawda