Wpis z mikrobloga

#barekmg78

Cześć! Dziś piątek więc zapraszam Was do wykopywania znaleziska Jak zrobić Crocktail - oficjalny drink Chorwacji

Jest to jeden z dwóch nagranych przeze mnie ostatnio odcinków w terenie. Nie obyło się bez problemów (stół się rozpada xD) ale ogólnie jestem zadowolony z efektu i mam nadzieję, że niedługo będę kręcił też odcinki wyjazdowe z gotowaniem na #kuchniamg78

Co do samego crocktailu to jest ciekawy i łatwy w przygotowaniu. Jeśli będziecie w Chorwacji to warto kupić tam zadarski maraschino, jeśli nie to nic straconego bo w Polsce też dość łatwo można dostać ten likier (często produkowany we Włoszech).

W ostatniej ankiecie Biały Rosjanin oraz Mojito szły łeb w łeb więc dziś robimy dogrywkę :) zapraszam do głosowania

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu,
MG78

_____________________________________

#barekmg78 - mój tag z drinkami do obserwowania
#kuchniamg78 - mój tag z gotowaniem do obserwowania

Wołam osoby, które wyraziły chęć wołania i zapisały się na listę. Jeśli chcesz zapisać się na listę zaplusuj odpowiedni komentarz poniżej. Jeśli chcesz wypisać się z listy również zaplusuj odpowiedni komentarz.
Pobierz MG78 - #barekmg78

Cześć! Dziś piątek więc zapraszam Was do wykopywania znaleziska ...
źródło: comment_1593766657jQJJ6x8IBngP6BrJj6235W.jpg

Co w kolejnym odcinku serii (dogrywka)

  • Mojito 36.2% (382)
  • Biały Rosjanin 63.8% (674)

Oddanych głosów: 1056

  • 32
@MG78: szczerze to nie wiem czy koncepcja bloga nie była lepsza. Obejrzałem wszystko co tam nakręciłeś do tej pory i kamera nie lubi Ciebie, ani Ty jej :/ Suba dałem, ale nie obiecuje, że będę ogladał.