Wpis z mikrobloga

Hej, powiedzcie mi - waszym zdaniem Huawei M5 Lite będzie dobrym wyborem?
https://www.x-kom.pl/p/491151-tablet-8-huawei-mediapad-m5-lite-8-lte-3-32gb-90-szary.html

Chcę kupić sobie coś poręcznego do czytania artykułów w internecie, sprawdzania notowań na giełdzie, pisania na Messengerze i prostego obrabiania zdjęć z telefonu (jeżeli ekran będzie lepszy niż w moim starym iphonie se). Dodatkowo, może czasem obejrzenie czegoś na youtube czy pogrania w prostą grę.
Myślałem nad ipadem mini, ale nie wiem czy chcę płacić 2300 tylko po to, żeby mieć lepszą synchronizację z telefonem i jabłuszko z tyłu. Macałem oba sprzęty i apple wiadomo że jest wykonany o wiele lepiej, z kolei jest szerszy, przez co mniej wygodnie (wg mnie) używa się klawiatury kciukami. Nie mogłem nigdzie dorwać tych sprzętów obok siebie żeby porównać ekrany...

Druga sprawa - czy jest ewentualnie jakiś program na ios i androida, którym mógłbym synchronizować sobie linki do artykułów między dwoma urządzeniami?

#tablet #tablety #ios #android #pytaniedoeksperta @x-kom
  • 4
Myślałem nad ipadem mini, ale nie wiem czy chcę płacić 2300 tylko po to, żeby mieć lepszą synchronizację z telefonem i jabłuszko z tyłu.


@maciekawski: Z drugiej strony, płacisz 800zł za coś co nie będzie dobrze działać i nie jest w żadnym stopniu warte tej ceny (3GB RAM w androidzie to jest poziom telefonów za 300zł, nie kupiłbyś takiego, prawda?). I iPad Mini nie kosztuje 2300zł. Lepiej polować na używkę iPada.
@ks2m: wersja ipada która mnie interesuje (z LTE i GPS) kosztuje najtaniej około 2300pln, a nie mam zamiaru wchodzić w używane sprzęty. Czemu twierdzisz że sprzęt za 800zł nie będzie dobrze działać?

@L3gion: 3GB uważam że jest wystarczającą wartością, ale bazuję tylko na tablecie mamy (swoją drogą też Huawei, ale model jak dobrze pamiętam M3 Lite 10") - u niej działa całkiem sprawnie po kilku latach użytkowania.