Wpis z mikrobloga

@RunAway268 a wasz obraz? Ściek z tvpis? Fakenewsy kolportowane przez gówno-portaliki? XD
Wygra te wybory. Ale wyłącznie dlatego, że obiecuje brudasom i staruchom hajs. To jest jego praprzyczyna tego sukcesu
-zamiast pozbawienia wolności do 5 lat został ułaskawiony


@Deska_o0: Przecież odsiedział wyrok, został zniesiony tylko zakaz widywania się i to na prośbę rodziny. No #!$%@? ludzie szanujmy się...
@RunAway268: nie widzisz problemu w tym że świadomie łamał zakaz zbliżania się i zamiast dostać za to przewidzianą w KK karę został ułaskawiony? jak taki święty to dlaczego nie próbował tego zrobić normalną drogą? może bał się że sąd wyśle ofiarę do psychologa celem zbadania stanu psychicznego i potwierdzenia syndromu sztokholmskiego?
jest jakaś lista praw których nie trzeba przestrzegać?
@RunAway268: ale przecież jest przewidziana prawna droga do zdjęcia takiego zakazu, obejmuje ona badanie ofiary przez psychologa, aktualnie zdaniem właśnie psychologów ten zwyrodnialec może poczuć się bezkarny i znowu zacząć je katować. serio nie widzisz w tym nic złego?
w terminologii prawniczej: ustawowy, powszechny akt łaski polegający na całkowitym lub częściowym darowaniu kary za pewne przestępstwa; amnestia
@Deska_o0: wyrok odsiedział? Odsiedział. Więc co to za ułaskawienie?
w terminologii prawniczej: ustawowy, powszechny akt łaski polegający na całkowitym lub częściowym darowaniu kary za pewne przestępstwa; amnestia


@RunAway268: takie że darował mu część kary co jest zgodne z definicją tego słowa? ( _)
@RunAway268: ale może inaczej:
1) czy zakaz zbliżania się jest częścią kary za przestępstwo które popełnił?
2) czy PAD darował mu zakaz zbliżania się?
3) czy wpisuje to się w podręcznikową definicję słowa "ułaskawił":

w terminologii prawniczej: ustawowy, powszechny akt łaski polegający na całkowitym lub częściowym darowaniu kary za pewne przestępstwa; amnestia

( ͡° ͜ʖ ͡°)
No to może ja też inaczej. Wszystkie nagłówki w mediach brzmiały tak jakby podpisał ułaskawienie pedofila i uchronił go od kary więzienia, tak miało to brzmieć i w taką wersję uwierzyli ludzie ślepo wierzący opozycyjnym mediom. Tylko o to mi chodziło w moim wysrywie.
Wszystkie nagłówki w mediach brzmiały tak jakby podpisał ułaskawienie pedofila

bo podpisał xD

uchronił go od kary więzienia

@RunAway268: tego nie widziałem w ani jednym artykule, to że ktoś sobie to dopowie jest dość pewne, ale jednak nie mogą się dziwić że dostali swoją własną bronią z której namiętnie korzystają od lat ¯\_(ツ)_/¯
Wszystkie nagłówki w mediach brzmiały tak jakby podpisał ułaskawienie pedofila i uchronił go od kary więzienia


@Deska_o0: Cytuj całość, wtedy to co napisałem nabiera innego znaczenia, nieładnie tak wyrywać zdania z kontekstu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@RunAway268: ok:
bo podpisał xD a tego żeby go uchronił od więzienia nie widziałem w ani jednym artykule, to że ktoś sobie to dopowie jest dość pewne, ale jednak nie mogą się dziwić że dostali swoją własną bronią z której namiętnie korzystają od lat ¯_(ツ)_/¯
powinien po tylu latach zacząć patrzeć co podpisuje, zwłaszcza że nie tak dawno temu grzmiał o zaostrzeniu kar dla pedofili a jego media chciały linczu dla