Wpis z mikrobloga

No i ciska mi sie na usta powiedzenia bo w dzisiejszych czasach szukania tej , jednej , jedynej kobiety dla facetato , katorga bo szukasz , szukasz i Nie trafiaszi pozostaje tylko rozczarowanie w sumie sk......, Ja to znam.
A jak sie trafi to Tandeta jaka Nie szanuje partnera, przyprawa mu rogi lub ma go w dupie .
Tak do prawdy Nie wiem po co My faceci zadajemy sobie NIE POTRZEBNY TRUD to, Kobiety powinny o nas walczenia i na nas polowania i akceptowania tego co robimy z PASJI i HOBBY, itp ,.- ale i powinna nie patrzenia na nasze wady lecz szukania w nas Zalet ale wiele kobiet Ma na nas #!$%@? .
My faceci NIE Potrzebnie robimy z siebie DURNIA dla kobiet to , kobiety powinny bycia zdobywczyniamii podbijania serca faceta i potrafienia go Upolowania, ale kobiety chyba Nie maj....Odwagi jedynie co u kobiet bywa wielkie to tylko chyba to , na co My faceci wracamy uwagi czyli na zajebisty Biust ale jak mawia zasada sama DUPA i CYCKI☺️ to, NIE Wszystko Kobieta powinna bycia sprytniejsza od faceta by go zdobycia i posiadania wiecej odwagi od faceta by go naprawienia .
Szczerze szukania dzisiaj Prawdziwej kobiety to tak jak w Technikum Szukania 30 letniej dziewicy, Graniczy z takim cudem jak wygrana 6 w totkaalbo traf na lub GOLFA 4 w wersji BEZ WYPADEK.
Dla tego Apeluje do was Panowie o zaprzestania robienia z siebie DURNIA dla kobit i latania za laskami jak Pies za Suko to kobiety powinny za nami biegania a Nie my za nimi bo szczerze takim lataniem za dziewczynami pokazujemy , ze nasze Ego jest mniejsze niz jej sie wydaje- udowadniamy tym ,ze nasza meska wartosc jest guzik warta dla tego wiele kobiet traktuje nas jak ,, FRAJERA ''

#niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #przemyslenia
  • 5