Wpis z mikrobloga

Nic sie #!$%@? nie opłaca w tym kraju, więc nie dziwne.


@makmakp: Ale mogl skasowac z aplikacji ten kurs, a nie doprowadzac do mojego zbednego stresu. Wyobrazasz sobie samolot w poludnie w apce jest a wlasciel schroniska mowi ze chyba go nie ma. Wiec dzwonisz o 23 pod numer telefonu aby koles powiedzial ze nie jezdza. Wiec ty o 23:15 dzwonisz do kolesia co ma innego busa zeby zabral ciebie do
@szczebrzeszyn09: Rozumiem. Dziękuję jeszcze raz. Myślałem isć na Smerek Ustrzyk Górnych bo wydaje się przyjemniejszy szlak od tamtej strony, ale zawsze można iść odwrotnie i wrócić do Smerek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Myślałem isć na Smerek Ustrzyk Górnych bo wydaje się przyjemniejszy szlak od tamtej strony, ale zawsze można iść odwrotnie i wrócić do Smerek


@1Lupa: Wut?

A tak w ogóle to o 3-4 nie ma żadnych busów. I czemu akurat tak wcześnie?
@Utero: Jest szczyt Smerek i miejscowość Smerek gdzie mam nocleg( ͡° ͜ʖ ͡°). Myślałem iść tak wcześnie, żeby podziwiać wschód słońca, ale głównym powodem jest to, że różowa pragnie poleżeć nad jezioro Solińskie. Uznałem więc, że jak wyjdziemy rano, to koło południa będziemy mogli iść elegancko odpocząć nad jezioro.

W które miejsce najlepiej tam pojechać? Bo jezioro jest dość duże i nie wiem, gdzie zahaczyć
@1Lupa: obok Przystani Wodnej Komandor jest spoko plaża i łagodne zejście do wody. Są też rowery wodne i kajaki do wypożyczenia. No i niedaleko do miejsc gdzie można coś zjeść.

Ale Smerek jest dosyć daleko Soliny. Z godzinkę jedzie się samochodem. Busem pewnie dłużej.
@Utero: no po mojemu to można nocować w Smerku i na cały dzień wyskoczyć nad Solinę. Ale przejść całą Wetlińską a potem jechać na 2h na plażę taki kawał, to już trochę hardcore. Jechać busem to już w ogóle ;).
@1Lupa: napisałam Ci tam wyżej miejscówkę.

Jak masz samochód i chcesz na Smerek i Wetlińską, to podjedź do Wetliny, wejdź na Przełęcz Orłowicza. Stamtąd na Smerek wejdziesz w niecałe 30 minut. Potem niezależnie czy zejdziesz do miejscowości Smerek czy pójdziesz przez Wetlińską do Chatki Puchatka, to łatwiej będzie Ci złapać busa do Wetliny po samochód i jechać nad wodę.